Bolesti jako při menstruaci (ve III. trimestru)

anka.
21. led 2008

Ahoj holky, máte to taky tak? Bolí mě poslední dobou čím dál častěji břicho jako bych měla dostat menstruaci. Je to v pořádku nebo raději na konzultaci s dr?

kachnicka01
1. únor 2008

jojo volala sem tam, a rekli mi, ze maji plno az do cervna...tak sem pak cela zoufala volala do Turnova. Jako je to asi 35minut cesty tak snad tam dorazime vcas hihi 😀 no taky si myslim, ze se tam nudit nebudeme...budeme porad koukat na prcky a prebalovat a kojit atd. a hlavne budem asi vzpominat na to, jak jsme mohli v tehu spat. A taky si budem zrejme vecne sprchovat znicenej rozkrok haha 😖 Ted se mi zas Tonik v brichu krouti, ze mam pocit, ze chce prokopnout kuzi 😉

segru pak taky strasne to vysetrovani bolelo (ma kloucka 6mesicu) no prej je to asi tim, jak je ten cipek strasne precitlivelej a prekrvenej. Doktor mi dnes rikal, ze mozna i trochu zakrvacim, ale nastesti nic takovyho 🙂 me by treba zajimalo, jestli to pri porodu bude bolet jeste vic..asi jo, ze? To bude teda peklo 😕 no ale snad to prezijeme, ze?

Jinak my ted nesexovali od zacatku prosince jak sem musela lehnout, takze uz jsem asi zarostla mechem a kapradim...takze jsem teda fakt zvedava, jestli to jeste zvladneme 😅 A Proc jsi po novem roce lezela? Jo a predstav si, ze treba v Krci chtej za epidural snad 5000 a v Turnove jen 600!!! Zajimavy, co? Ja ho teda neplanuju, ale je dobry to vedet 😉

gaba3
2. únor 2008

teda, tak aspoň, že ten Turnov klapl a ta palba za epidural je teda síla!!! na tom v Krči pěkně vydělávájí, mrchy jedny. Já se taky schválně zeptám, sice taky neplánuju, ale jak se znám, tak brzo budu křičet, že ho chci 😀 a buď v klídku, my to máme do HB taky asi 35-45min., bavila jsem se o tom s Dr. a ta mi říkala, že takových šťastných prvorodiček, co porodí za 2 hodiny se vším, tak je asi 2%, tak se nebojím, i když dvě hodky bych brala spíš 😉
A díky s tím vyšetřením, je jsem se bála, že jsem nějaká divná, nikdy mě to tak moc nebolelo, tak to bude asi normální 🙂 ale tím pádem si porod - teda tu bolest vůbec nedokážu představit 😅 radši na to nemyslet, vydržely to všechny, tak mi taky ne? 😉
Jo a klučíci jsou šídla co? náš Vojtíšek taky pěkně řádí, dnes jsem ho pozorovala v zrcadle, když jsem se umývala a to je jak vetřelec v břiše, takový boule 😀 a taky pořád škytáte?
jinak přeji příjemné postelové těhu zážitky 🙂 😉

gaba3
2. únor 2008

jo a zapomněla jsem s tou nemocnicí, měla jsem potíže s kůží, jsem atopik - mám ekzém a šíleně se mi to rozjelo snad všude a bolelo to, že jsem nemohla fungovat, tak mi píchli injekci, která se v těhu nedává a mě se po ní udělalo špatně, tak si nás tam s proďlkou radši nechali na pozorování, naštěstí to pak bylo ok, tak jsem šla po 3 dnech domů... ale nuda šílená a hlavně mi pomohli, ted už jsem celkem v pohodě ! 😉

dzej
2. únor 2008

holky prosím vás, od čtvrtka mě nepravidelně píchá v podbříšku. Vetšinou když vstanu ze židle nebo v noci když se převaluju. Jsou to jako jemný jehličky. Je fakt, že jsem se teď v práci docela nervovala a taky jsem často vstávala ze židle, je možný, že jsem jen namožená, nebo jsou to ty poslíčci? Ale bolest jako při MS to není, ani do zad to nejde,,, jak píšete příznaky. Díky předem

werminka
2. únor 2008

Ahoj holky, já se taky přidávám k tomuto tématu. Před týdnem mi začaly jakoby menstruační bolesti, přičemž mě bolí i záda - bedra. Za ten týden jsem to pocítila 3x. Ta bolest je jako při MS - ale žádné tvrdnutí bříška nebo nějaké křeče.... prostě taková stabilní (dlouhodobější - cca 1-2 hodiny) bolest v podbřišku...... Tak taky nevím, zda jsou to poslíčci nebo co se to děje..... máte někdo podobné příznaky?

caira
2. únor 2008

werminko..no hodne z nas, o tom to tu prece je 😀

ja jdu v pondeli k doktorovi tak se ho na to zeptam, ale hodne holek me ujistovalo, ze je to normalni, ze se proste deloha pripravuje na porod... 😉

macek28
2. únor 2008

Werminka,poslíčci to nejsou.Já mám ty samé příznaky a ještě navíc začínám obden špinit a šíleně mě bolí kyčle.Zkrátka máme to za pár a musíme vydržet!Bude ještě hůř!Hodně odpočívej,brzy budem mít miminka v náruči.

werminka
2. únor 2008

macek28: .... nejsou? a já se tak těšila, že už se snad "něco" děje 🙂 No nic - trpělivost růže přináší, že? TAk se na to naše poupátko už moc těším..... Ty se dočkáš nejspíše dříve svého zlatíčka, tak přeji mooooc zdravíčka !!!

macek28
2. únor 2008

Werminka,poslíčci jsou nepravidelné kontrakce,které třeba po dvouch hodkách přejdou a příjdou třeba zas po třech dnech.Jed když ti odteče PV,nebo začneš krvácet nebo když začnou pravidelné bolesti po 10min,pak po 7min a jsou častější,jsou to bolesti,které tě nutí tlačit jak na velkou,ale tlačit se prý nemá,tak aspon jsem to měla vždy já.I já přeji tobě brzký a bezproblémový porod.To nejkrásnější nás čeká na konec!

werminka
2. únor 2008

Macek28: hm, no jo - když člověk neví, co si má pod pojmem "kontrakce" představit 🙂 Ale jestli je to tedy tak, jak se píše - že je to takové ztvrdnutí bříška - tak to fakt nemám... Prostě jen takové to pobolívání v podbřišku a zádech, které se objeví jednou za 3 dny a trvá to hoďku, dvě....... Takže to by mě zajímalo, co to teda je 🙂 příští týden se zeptám u doktora.... 🙂 Tak přeji krásný den!

terdaaa
7. zář 2018

@anka. Já mám políčky od 32. Tydne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru