Clotrimazol ve 3. trimestru-podruhé. Používal někdo vícekrát než jednou?

7. dub 2021

Ahoj holky, používal tu někdo clotrimazol během těhotenství víckrát než jednou? Jsem ve třetím trimestru a mám pocit, že se mi mykoza zase vrací☹ naposledy jsem ji měla před měsícem a teď zase pociťují svědění☹

veritanas
7. dub 2021

Já jsem měla jednou Clotrimazol a potom před porodem doktor řekl, že už se to nedoporučuje, tak Fungicidin. Ten jsem si mazala a vtírala tam dolů..

tynule123
7. dub 2021

Já měla jeden asi na začátku 3 trimestru a teď jsem 32 tyden a koupila jsem si ho znovu

evulenacz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
autor
7. dub 2021

@tynule123 a koupila sis 100mg nebo 200mg? A brát už vaginální tablety budeš jak dlouho? Já poprvý měla myslím že 200 na tři dny....

cherie24
8. dub 2021

Já jsem měla celé těhu pořád něco na kvasinky. A to jsem na ně nikdy netrpěla a ani teď na ně netrpím. Když mi Dr.řekla někdy na začátku 2.trimestru, že je mám, tak jsem na ni koukala jak tele. Pak při každé kontrole po měsíci, jsem dostala předpis na nějaké mazání tam dolů s tím, že mě prý vysvobodí až porod. Docela mi pomáhal dafnegin krém, ten jsem měla i před porodem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru