Divný tlak v pochvě. Máte s tím zkušenost?

sanyy22
3. kvě 2021

Ahoj, dnes 29+3tt, a od včera mám takový pocit na levé straně pochvy, jakoby se mi tam dělal nějaký bolák, když si to chci nahmatat tak cítím jakobych ji měla takovou celou nateklou, i když ležím tak cítím jak bych něco měla v pochvě na levé straně. 🤔 jinak málej mi v břiše dost dovádí a tlačí mi na močák takže chodím do 10minut na záchod, a i při čůrání je to takové divné no. Máte někdo stim zkušenosti? Může to být jak malé roste tak se to roztahuje atd..

marta_kovar
3. kvě 2021

@sanyy22 Nejsou to křečové žíly? ☺️

michaelarousova
3. kvě 2021

@sanyy22 taky bych tipovala křečové žíly☺️

camelinka
3. kvě 2021

@sanyy22 Co Bartholiniho zlaza? Ta umi pozlobit, mrcha...

sanyy22
autor
3. kvě 2021

No mě se to udělalo cca v druhém měsíci těhotenství a za 2 dny mi to zmizelo, a právě včera se mi to udělalo znova, a v pátek jdu na 7 měsíční kontrolu na gyndu, takže se o tom určitě zmíním

marta_kovar
3. kvě 2021

@sanyy22 Tak to může být ta žláza. Taky jsem to takhle měla až mi z toho jednou museli injekcí vytahovat tu “tekutinu”. Doteď mě občas zlobí..

haaaluska
3. kvě 2021

@sanyy22 ja som mala nieco z čeho bol aj dr vykuleny ze co tam mam a preistotu ma poslal do nemocnice.tam to skontrolovali a nakoniec prepichli a siel z toho hnis tak som dostala atb.Inak uz ok potom

haaaluska
3. kvě 2021

@sanyy22 a bola som teda v 36 tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru