3. trimestr
cajori17
20. kvě 2011

Do kina v pokročilém stádiu těhu. Je to dobrý nápad?

Chtěla jsem se zeptat jestli je dobry napad jit kolem 35 tt do kina ?chteli bychom v cervenci do palace cinemas a mam strach ze je to moc hlucne a miminku to muze ublizit......nechceme jit na zadny horor proste na normalni film, predem dekuji za odpovedi 🙂
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
alcar
16. črc 2014
Ja byla asi v 24.tt v narvanem divadle a nezvladala jsem to. Jednak jsem sedela uprostred rady, takze chodit na wc nebylo mozne a navic me asi v polovine predstaveni chytla nejaka klaustrofobie. Busilo mi srdce a nemohla jsem se poradne nadechnout. Uz jsem pomalu videla vsechny svate a predstavovala jsem si, jak kvuli mne konci predstaveni a volaji mne zachranku. 😃 No nic prijemneho to nebylo. Do konce tehu uz jsem pak radsi nikde nesla. :-N Ale pokud s timhle nemas problem, urcite si zajdete! Jednak se aspon nebudes doma nudit a uzirat myslenkama na porod a pak uz se clovek dlouho nikam nedostane. Ale doporucuji urcite si sednout na kraj rady, kdyby neco... 😉
pepibubu
16. črc 2014
Já šla ani ne měsíc před porodem Pepína na Temného rytíře... 🙂 A bylo to super 😃
zelva
16. črc 2014
Já byla v těhu také. Někdy snad v 6. měsíci. Bylo to 3D a nějak se mi z toho dělalo špatně, až jsem musela odejít. :-p
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další