• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hnědý výtok ve 33tt, máte zkušenost?

5. dubna 2014 
Ahoj. Prosím o radu. Dnes ráno jsem na toaleťáku měla světlehnědý výtok, takový hlenovitý, průhledný - trošku jako rýma. Nevím jak přesně to popsat. Cítím trochu tlak na spodek. Musím říct, že mi to vyděsilo. Do teď probíhalo těhu v pořádku. Před 3týdny jsem byla na kontrole a vše ok. Čípek v pořádku a byla jsem naprosto uzavřená. Teď končím 33.týden, tak si myslím, že na odchod hlenové zátky mám ještě čas. Nechci hned plašit na pohotovosti. Na kontrolu jdu za 6dní. Může to být třeba tím, že by mimčo změnilo polohu a tlačí více na spodek. Budu ráda za každou vaší zkušenost.
5. dub 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nedělala si třeba něco namáhavého? Je pravda, že někdy se špinění objeví a příčina se nezjistí...na pohotovost bych nejela, pokud už se to nezopakuje a nebo nebude krev červená. je dost možné, že se třeba miminko otočilo a trochu sestoupilo, přeci jen už jsi v pokročilém těhu. Ale pokud chceš mít klid, zavolej si na gyndu, jestli by Tě nevzali dříve.
5. dub 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@speedygon no právě si nejsem vědoma, že bych dělala něco namáhavého. Ale za celý den se to už neukázalo. Krev jako taková vidět nebyla vůbec. Uvidím, snad to už bude ok, pokud ne, tak určitě budu v pondělí volat doktorovi.
5. dub 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek