3. trimestr
lorca
5. dub 2014

Hnědý výtok ve 33tt, máte zkušenost?

Ahoj. Prosím o radu. Dnes ráno jsem na toaleťáku měla světlehnědý výtok, takový hlenovitý, průhledný - trošku jako rýma. Nevím jak přesně to popsat. Cítím trochu tlak na spodek. Musím říct, že mi to vyděsilo. Do teď probíhalo těhu v pořádku. Před 3týdny jsem byla na kontrole a vše ok. Čípek v pořádku a byla jsem naprosto uzavřená. Teď končím 33.týden, tak si myslím, že na odchod hlenové zátky mám ještě čas. Nechci hned plašit na pohotovosti. Na kontrolu jdu za 6dní. Může to být třeba tím, že by mimčo změnilo polohu a tlačí více na spodek. Budu ráda za každou vaší zkušenost.
speedygon
5. dub 2014
A nedělala si třeba něco namáhavého? Je pravda, že někdy se špinění objeví a příčina se nezjistí...na pohotovost bych nejela, pokud už se to nezopakuje a nebo nebude krev červená. je dost možné, že se třeba miminko otočilo a trochu sestoupilo, přeci jen už jsi v pokročilém těhu. Ale pokud chceš mít klid, zavolej si na gyndu, jestli by Tě nevzali dříve.
lorcaautor
5. dub 2014
@speedygon no právě si nejsem vědoma, že bych dělala něco namáhavého. Ale za celý den se to už neukázalo. Krev jako taková vidět nebyla vůbec. Uvidím, snad to už bude ok, pokud ne, tak určitě budu v pondělí volat doktorovi.

Začni psát odpověď...

Odešli