Homeopatika arnica montaha 9ch a actea racemosa 9ch

evky
24. čer 2019

Dobrý den, máte nějaké zkušenosti s těmito homeopatiky? Díky. 😉

janule1940
24. čer 2019

@evky Ahoj, no záleží na co je chceš použít🙂 arnica je všeobecně fajn na jakýkoliv typ zhmoždění, zranění, takže já jsem užívala po porodu 5 kuliček do 2 dcl vody popíjela celý den. Měla jsem veliký nástřih u klešťového porodu, zhmožděné břicho z kristellovy extrakce a miminko mělo velký poporodní hematom na hlavičce. Mě pomohlo hodně - po 4 týdnech jsem seděla na tvrdé lavici u jídla a miminku se hematom vstřebal už 4 den v porodnici, až tomu lékaři nechtěli věřit - přijímalo homeo přes mlíčko při kojení. s druhým zkušenost nemám. Jinak často najdeš informaci, že se můžou homeo užívat preventivně. To bych nikdy nedělala. Homeo užívat vždy jen na konkrétní symptomy a mít zkonzultováno s homeopatem. Některé zkušené porodní asistentky také nosí s sebou homeopatika a umí je u porodu použít, ale nikdy bych nedala preventivně. Mohla by sis teoreticky i způsobit, co právě nechceš. Jediné, co si troufnu si dávat sama je právě arnica montana 9ch a belladona 9ch na tepající záněty a bolesti. Jinak nic. Doporučuju si sehnat zkušeného homeopata, ten už ti poradí a třeba ti dá s sebou k porodu i nějaká homeopatika s návodem, jak a při čem použít.

evky
autor
24. čer 2019

@janule1940 Děkuji. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru