III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

ilci
30. čer 2009

gratulace Aničce k 9 měsícům 🙂

závidím, že nemusíte cvičit, já místo 4cviky za sebou udělám tak jeden a pak to prostě nejde, perem se a on vyhrává 😀
teď děláme cvik na lezení, plazení jsme přeskočili, páč se už delší dobu plazí

bolder je pro Mikše krátkej, už má hlavu nad horním okrajem
zatím ho občas vezu v leže a to tak nevadí, jen má ty pásy na délku na maximum
on už má snad 80cm, páč je mu i přebalovací podložka krátká 😀

ilci
30. čer 2009

beti, fotky bezvadný, jste tam obě jako modelky

rehos, Marunka je šikulka

ilci
30. čer 2009

jinak jsem furt nechápala, jak může dítě roztrhnout pláštěnku na kočárku
už to vím 😀
díra jak vrata a byla to pro něj děsná zábava 😀

tanuki
30. čer 2009

Ty jo, to si taky nedovedu představit..
Už se moc těším na noc, V.ještě spinká 😝 asi z toho počasí, jsme nějaké vyflusnuté.

radus78
30. čer 2009

ilci, díky. Je to mazec už 3/4 roku.

rehos, to je fakt šikula

jajdaelda
30. čer 2009

Taky se přidáváme ke gratulaci Aničce a předem zítra Verunce...asi nebudu na netu....

tak jsem málem přišla o prst ☹ ...manža všude nechal otevřený okna...řikám mu,ať zavře dveře, že bude průvan...no a najednou přišla smršť,tak jsme běželi na terasu pro prádlo a já pro boty a nechala jsem ruku ve dveřích a jak byl průvan,tak mi to přirazilo dva prsty 😢 řvala jsem bolestí....začínám si zvykat,že den před dovolenou se jednomu z nás něco stane 😀

jinak jste mě zaskočily tím,že se prckové neotáčí na záda...když nad tím tak přemýšlím,tak Kuba asi taky ne...nebo zatím neměl důvod...když ho položím na záda,tak se přetočí na bříško a když ho položím na bříško,tak se odplazí 😀

ilci
30. čer 2009

jako že vám leží na bříšku a neotočí se na záda?
já myslela, že jsme byli v tom přetáčení poslední, jestli teda myslíme toto

Mikeš se točí jak šrub a je prča pozorovat, jak opatrně položí hlavu, aby se nepraštil, když jde na záda 😀

radus78
30. čer 2009

ilci, přesně tak. Chtěla jsem to hrozně řešit, jak ji to naučit a on mi řekl, že to vlastně umět nemá. Že pak jdou ze sedu na záda a ti co jakoby válí sudy,tak to většinou ty děti umí blbě.Tím nechce říct, že to Mikeš umí blbě. 😀 Říkal většinou. Mě taky připadá, že ona nemá potřebu. Dám ji na záda, v mžiku je na břichu, na 4 a jde nebo si sedne.

betina
30. čer 2009

gratulace Aničce!!!!

ilci, tak to mi teda stou pláštěnkou vysvětli, jsem si taky myslela, že to není možný

holky, s tou Vojtkovou vás fakt obdivuju, nedokážu si to představit, protože by mě malá sežrala i s botama. stačí m i ted oblíkání, děsně se vzteká a oblíkám ji snad 10 minut 😠

jajdi, přejeme hezkou dovolenou i s těma prstíkama 😠

jajdaelda
30. čer 2009

ilci...no nějak si nevzpomínám,že by se Kuba otočil z bříška na záda...tak možná v postýlce,ale to si fakt neuvědomuji...ale prostě když ho položím na bříško,tak se odplazí 😀 a dr. se na to ani neptala,tak jsem to neřešila....ale super je,že pochopil,že ze stoje se nepadá a snaží se pomalu klekat na kolínka... no je to s těma prckama prča...teď už fakt jo...

beti...oblíkání a přebalování je trága i u nás,hlavně když malej nemá náladu... jinak moc děkuji za přáníčko,snad se dovča podaří...ale hlavně na chvíli vypnu a zrelaxuju..potřebujeme to oba jako sůl...prsty jsem zaledovala a vypadá to,že ani modřina nebude...

holky, dneska jsme nestihla nic obeslat...zkuste se poptat po nějakém tom penzionku,fakt už je čas...myslím,že většina se shodla na 25.7. ...jen tanu do toho asi bohužel něco vleze ☹ - tanu,tak vemte babičku s sebou 😉 aspoň budete mít hlídání 😀 no nic, mluvím už z únavy,jdu spát...

spetra
1. črc 2009

ilci: to máš pravdu na délku je prtavý, Tomaš se v kočáru růrně otačí - břicho, klek, sezení, takže je boudička většinou sklopená, tak nám to zatím nevadí...
Vërunko a Aničko: gratulace ke 3/4 tečninám... 😉

ilci
1. črc 2009

gratulace Verunce

jj, Mikeš válel sudy, teď se spíš plazí a pokouší o lezení
když ho to na bříšku nebaví, odplazí se k hrazdičce, lehne na záda a hraje si

přebalování je trága i u nás, oblíkám ho na bříšku, páč se furt točí, leze mi po stole, nemůžu se ani ohnout, abych vyhodila plínku
ráno už jsem přebalovala na zemi 😀

ilci
1. črc 2009

tu pláštěnku prostě rozkopal
tak dlouho do ní bušil, až povolila ve švu a pak do díry rval nohu a trhal
já jsem mu furt tu nohu vytahovala, "domlouvala" mu, prostě divadlo na celou ulici
nakonec jsem ji sundala, už jen krapalo a on byl vysmátej jak lečo 😝

radus78
2. črc 2009

Verunce opožděně všechno nejlepší!!!! 😵

Ilci, Mikeš je prostě šikula. Kdybys ty chtěla rozkopat pláštěnku,tak se ti to nepodaří 😀

betina
2. črc 2009

holky, děkujeme. jinak ilci, taky přebaluju už na zemi, jinde se to prostě nedá a někdy bych ji nějradši plácla, co vyvádí, hovnousi lítají po pokoji a Verunka zdrhá 😀
holky, já se asi zblázním. včera jsem chytla depku, protože ráno tradičně vysávám a vytírám (kvůli psovi) a jdeme v tom vedru ven a on se mi vyválel v hovně 😠 takže rychle domů a vykoupat, Verča byla protivná a pes mi zacákal celej byt a chlupy všude, to jsou ty chvilky, kdy jsem fakt totálně v pr...a nejradši bych zdrhla hooodně daleko 😀

radus78
2. črc 2009

tak to my ještě pořád přebalujem na komodě. Strčím jí něco do ruky, ale i tak to bývá boj... 😀
jajdi, jen by mě zajímalo, kam si už psala skrz ten sraz, ať tam nepíšem 2x... asi mi neodpoví když je na dovči, že?? 😅

radus78
2. črc 2009

beti, ty už prostě máš 2 děti

tanuki
3. črc 2009

tak my dnes byli poprvé na písku, jen dvakrát ho papala 😉 přičemž jednou si naklopila formičku na bábovičku, jakože se napije 😀
Já přebaluju na zemi už hodně dlouho, je to hrozná chobotnice..

jajdaelda
4. črc 2009

ahoj holky, tak se hlásím z Moravy...je tady nádherně, až moc vedro na šlapání....
prcek to zvládá dobře, jen se rozhodl, že chce,aby si rodiče, tu dovču pořádně užili, tak chodí spát v půl desáté a vstává v půl šestý 😒
k snídani má jogurt - smetanový a ochucený 😉 bílý tady nemají,tak jsem to zkusila..no šmakuje mu 😀....
kuře s bramborem mi už leze krkem, obědváme vždy v restauraci,tak nechci brát s sebou skleničky..... i když včera večer jsem mu dala i hovězí steak a jak mu šmakoval 😀

my přebalujeme už taky většinou na zemi, na pult už se moc nevejde a taky s sebou šíleně mele...

no nic, razíme na ochutnávku vínečka 😝 😉 😀

betina
7. črc 2009

ahoj holky,

tak doufám, že jste si prodloužený víkend řádně užily!!! my byli u tchánovců a já byla v šoku, malá se mi prostě zamilovala do babičky (tchyně), ona to s ní prostě, jako jediná umí a když jsme včera odjížděli, tak Verunka začala hystericky brečet a volat mamama a chytat se po babičce. tak na jednu stranu jsem ráda, že i ta babička je v kurzu, na druhou stranu mě to trochu mrzelo. ale už asi vím, kam bude Verunka jezdit na prázdniny.
dneska jsem zase v práci, tak doufám, že to rychle uteče, abych mohla jít za těma mýma lumpama

taky jsem slyšela, že letošní léto prý nemá být nic moc, tak doufám, že se pletou, chci sluníčko a teplo!

holky, tak hezký den a všechny zdravím!

jajdi, tak Kubík se prostě rozhodnul, že má taky dovolenou a že se má pořádně užít, tak jaýpak dlouhý spaní 😀 😀

rehos
7. črc 2009

Ahoj,
tak hlásím šestý zub je venku a snad bude na nějakou dobu klid 😉 Jinak je z Maru malá horolezkyně,pořád leze někam do výšek,můžete sami mrknout

https://www.youtube.com/watch?v=KAopBGNLnI4
radus78
7. črc 2009

ahojky, když se dívám na Marušku,tak jsem ráda, že Anička není tak akční 😀

holky ten sraz bych asi odložila na někdy jindy, bo nějak nejsme schopné se na něčem domluvit, ale rozhodně bych vás chtěla vidět 😉

radus78
7. črc 2009

Anička furt nechce pít, už mi z toho hrabe

rehos
8. črc 2009

Radus máš pravdu,v něčem je to dobrý ale jinak fakt nemám klid 😉

radus78
8. črc 2009

spetro, ilci, tanu kde se touláte? 😕

ilci
8. črc 2009

ahoj, my byli do včera pryč, na prodloužený víkend u Hodonína

radus78
8. črc 2009

tady je to samá jižní Morava a jak bylo??

jajdaelda
8. črc 2009

ahoj holky...tak dovča byla super...až na to horko,ale hlavně jsme si odpočinuli

Radu...bohužel máš asi pravdu s tím srazem ☹ ....zkoušela jsem obvolat 3 penziony, ale bohužel na 25. plno

rehos...tak Maru je čertík 😉

Kuba už taky leze po všem možným a má tendenci chodit za ručičky,ale jak nemá zpevněný záda,tak s sebou furt bincá

Beti - a co vlastně děláš za práci? A jak to zvládáš s prckem?

Radu a nechce malá ani ty šťávičky???

ilci
9. črc 2009

bylo bezva, byli jsme i kousek na Slovensku, prcek to zvládal dobře

ten sraz se asi fakt nestihne, no už sem chodíme i míň, takže jen se domluvit je problém 😉

radus78
9. črc 2009

jajdi, nechce vůbec nic. Už mi vypila skoro 100 ml za den, ale asi jsem jí to moc nutila, protože mi to začala absolutně odmítat. Ukážu flašku a ona spustí řev. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru