III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

ilci
15. zář 2008

tanuki, tak pěkně pokračujete v zařizování 😉

tož v kyblíku mimčo nesedí, je v klubíčku, stejně jako ho třeba držíš v náručí
je to dobré při prdíkách atd.

spetra
15. zář 2008

zrovNA PÍŠU ilči: jaktože tu nejsi první a v tom se tu objevil tvůj příspěvek 😉

baji
15. zář 2008

ahojky, tak jsem to s tím dobrým spaním v noci asi zakřikla, už třetí noc po sobě jsem blbě spala a furt se budila, tak to jsem zvědavá, jestli už to zůstane.... možná jsou to ale jen nervičky z toho stěhování a školy

baji
15. zář 2008

spetra 😀

ilci
15. zář 2008

spetro 😀 😀

baji, to budou nervičky, já asi 3dny blbě spala kvůli tomu malování, teď zas spím jak zabitá 😉

ilci
15. zář 2008

jinak nám tu opět v rámci reko baráku od 7h řádí sbíječky, takže bude zase rachot 😉
snad stihnou do porodu aspoň tu naši část, ať má mimčo trochu klidu
jako k našim se mi moc stěhovat nechce, to by byly taky polní podmínky

spetra
15. zář 2008

baji: mě ani nemluv, já už radši nic neříkám, jak jsem se na koníkovi chvástala, že jsem úpůně v pohodě jak krásně spím, jak mě nic nebolí, jak všechno krásně snáším....tak od té doby to jde z kopce... 😠 tak asi raději už nic říkat nebudu...

rehos
15. zář 2008

ilci u nás už dělníci taky řádí,přesně od sedmi do večera do osmi

baji
15. zář 2008

jj, asi to budou nervíky, tenhle týden bude maso, nakonec se budeme stěhovat už tenhle víkend..
ilci tak to nezávidím, sbíječky jsou fakt hnus, to člověku pěkně leze na nervy, navíc v takovýmhle počasí, když to není ani na to vypadnout někam na prochajdu...
spetra, a nejspíš bude jenom hůř 😉

ilci
15. zář 2008

rehos, tož nám už jen tak do 18h, pak se stmívá
ale naši část dělají od půlky června, koncem srpna to mělo být hotové, pak 7.9. a furt nic
jinak celý barák měl být koncem září a teď je termín 15.12.
hlavně mě štvě, že se s kočárkem pořádně nedostanu ke vchodu, ten budou dělat úplně nakonec

spetra
15. zář 2008

no koukám, že rekonstrukce zevnitř i z venku jedou ve velkém....

ilci
15. zář 2008

jj, nějak jsme se tu sešli 😀

baji
15. zář 2008

to si užíváte teda, už od června, tý jo... to je naprd, jak se vždycky posouvají termíny... no ale nám to pro změn vyšlo. tady jak jsme teď na podnájmu, tak se měl měnít výtah (bydlíme v sedmém patře 😝 ), naštěstí to taky posunuli 😀 😀

tanuki
15. zář 2008

čau holky, hlásím se do klubu se špatným spaním 😝 se z toho picnu, už druhou noc cca od 3:30 asi 2hoďky nemůžu spát. A honí se mi hlavou, co ještě musím udělat 😖

rehos
15. zář 2008

ilci nám mají měnit i výtahy a to se zblázním,bydlíme v 6 patře ☹ jinak u nás je zateplování ještě nadlouho 😠

baji
15. zář 2008

holky, tak to bude něco ve vzduchu, to není možný 😝 😀

baji
15. zář 2008

teda krom erupcí na slunci mě napadá ještě blížící se porod 😀 😀 😀

spetra
15. zář 2008

a navíc ještě bydlíme všechny vysoko.... 😉
nám nešel v pátek výtah, tak jsem si těch 6. pater zkušebně s tím břichem musela vyšlápnout....

ilci
15. zář 2008

tak už je mi jasné, proč se říká, že těhule v 9.měsíci nespí
prostě jen přemýšlejí, co všechno ještě nestihly udělat 😀 😀

tak výtahy už asi letos nestihnou, to nás čeká příští rok
jinak barák máme rozvrtaný od jara, okna začali měnit v únoru

rehos
15. zář 2008

baji,kéž by můj 😅

ilci
15. zář 2008

hlásím taky 6.patro 😀 😀

rehos
15. zář 2008

U nás dělali na jaře taky okna pak hned začli s tím zateplováním,až to dodělají tak přijdou na řadu výtahy.Jinak já už těch 6 pater taky šlapala,chtěla jsem tomu trochu pomoct ale nic nepomáhá tak hold budem jen čekat 😉

spetra
15. zář 2008

rehos: hold princeznička se v bříšku ještě zkrášluje....

baji
15. zář 2008

to jsme se tu fakt dobře sešli 😝 😀
ty jo rehos, a ani výšlap do šestého patra nepomohl, aby se to rozjelo? 😅 😝

ilci
15. zář 2008

u nás se pěšky šlapat nedá, máme vchody na schodiště z lodžií a ty jsou rozebrané, jinak teda výtahy máme 2, takže se to dá
hlavně nákladní výtah je super, tam se vejde celá rodina i s kočárem a nákupem 😀

rehos
15. zář 2008

nepomohlo a to jsem to šla xkrát,taky červené vínko jsem si dala,nějaký ten sexík a nic...

baji
15. zář 2008

my teď budeme ve třetím ze čtyř, jsou to malé baráčky, jen devět partají na vchod, tak jsem zvědavá, jaké budeme mít sousedy 😉

ilci
15. zář 2008

tak v těch novostavbách moc důchodců nebude, snad budete fajn parta 😉

spetra
15. zář 2008

rehos: že ty děti jsou už tak malé - tak paličaté.... 😠
ilci: ten nákladní výtah ti fakt závidím... 😖

ilci
15. zář 2008

jj, je bezva, když třeba člověk jede s kolem atd.
nemusí se mačkat, minule mi v malém výtahu nějaký pes furt olizoval tašku, měla jsem v ní maso 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru