Jak poznám, že je pohybů až moc?

sarivojvodova
28. dub 2016

Ahoj, všude čtu, co dělat "když je pohybů málo" ale nikde jsem nenašla jak poznám kdy se miminko hýbe moc a co to znamená. 😕

kotty
28. dub 2016

Taky nad tím přemýšlím, protože poslední týden asi jak je už větší, se tam mela v různých denních dobách fakt slušně a naráží všude :D Někde jsem četla že by hlavně nemělo jít o pohyby hodně bolestivé.

monikagurthova
28. dub 2016

Spis bys mela sledovat jestli ty pohyby nejsou moc bolestivé a nepřipomínají ti člověka když se dusi zo znamená jako když se clovek kleoe..... Pokud si nejsi jistá zeptej se sveho doktora a nebi zajed do nemocnice. 🙂

sarivojvodova
autor
28. dub 2016

Děkuji za názory. Jdu 9.5 do poradny tak se zeptám, ale asi je to tím, že je prcek větší a nemá tam místo. 🙂

pety91
28. dub 2016

Podle mě to neznamená vůbec nic, prostě to dítě je živejší a není na tom moc co zkoumat 🙂 🙂 🙂

sarivojvodova
autor
28. dub 2016

@pety91 Heller to jsem si taky říkala a všem ostatním to radila a kamarádku si nechali v nemocnici, když na monitoru zjistili že se hýbe moc. :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru