Jak si udržet pohodovou náladu při přenášení?

dalmationka
24. říj 2009

Ahoj holky, ráda bych vás sehnala co nejvíc. Věřím, že nejsem sama co přenáším. Přemýšlím o tom, kdy se mimi bude drát na svět. Ráda bych aby co nejdřív 🙂 Jak dlouho vás nechávájí přenášet. Mě chtějí vyvolávat porod už v 41+3, zdá se mi to docela brzo. Žádné komplikace jsem neměla a krom toho týdenního přenášení nemám.Jak jste na tom vy?

jasekd
20. čer 2011

@bubbly Ono u tech rychlejch porodu to tak nekdy bejva 😖 Mne loni nastrihli a letos jsem se trhla (teda ne ze bych mela rychlej porod 😀 ), ale to jsem mozna uspechala ja, PA mi radila cekat, ale neslo to. Bylo to silnejsi nez ja. Nevim, jak moc jsi trhla, zda i do svalu, mne se ta ruptura hojila lip nez nastrih, ale mne nezasahla sval. Tak at se vam dari, holcicka ma 1 den, to je krasny 😵 Takze vcera se narodila? Ja mam narozky dneska. Preju ji hodne stesti 🙂

crawler
20. čer 2011

@bubbly gratuluju - vidíš holka, prostě nikdy se nedá nic předvídat - paráda, ať jste zdravé, at se dobře hojíš /prý pomáhá odvar z vrb.kůry?snad to nepletu/ a užívejte si malé princezny X-)

@jasekd tak gratulka 😀 hlavně zdraví a Boží požehnání 😉 JInak co malá V.? kojení ok? a jinak pohoda doma?

jasekd
20. čer 2011

@crawler Z dubove kury 😉 Jo, kojeni OK, doma pohoda, zvladame slusne 🙂

crawler
21. čer 2011

@jasekd já přemýšlela - vrbová nebo dubová, pak jsem si říkala, že vrbová bude mít spíš hojivé účinky než dub - vždy, když mám na výběr ze dvou možností, tak se trefím blbě 😀

bubbly
21. čer 2011

@jasekd vsechno nejlepsi🙂 narodila se v nedeli 30 min.po pulnoci. Tady v anglii te hned rano propusti pokud je vsechno v poradku a pak te chodi kontrolovat domu, me pustili po 16 hodinach. Byli s nama spokojeni, myslim ze do svalu nathla nejsem, rikali ze by se mi to melo hojit dobre.Sila me vic jak pul hodiny, ale jinak to moc neboli, takze myslim ze to bude dobre.
@crawler dekuju vyzkousim😉 Je to jak rikas, porad nic nic a nakonec jsem tam byla pomalu za rekordmana😀

jasekd
21. čer 2011

@bubbly Diky. No pokud to nezasahlo sval a dobre to zasili, mela bys mit brzo pokoj. Ja se letos natrhla, siti vic jak vloni, ale povrchove, za tyden jsem o tom nevedela 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru