• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možné, aby byly pohyby v 36. týdnu slabší?

23. srpna 2011 
ahoj maminky jemožné aby pohyby miminka na konci těhu byly slabší? stalo se vám,že jste mimi třeba půl dne necítily?děkuji
23. srp 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, je to možné, mimi už se tam tak nevejde a nemůže dělat takové veletoče jako dřív :wink:
23. srp 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano.. malej byl lenoch, třeba až večer se mi na břichu udělala boule s rukou nebo nohou.. mimča už mají málo místa tak ty pohyby nejsou tak časté. Hlavní je, že ho vůbec cítíš.. :slight_smile:
23. srp 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já to tak měla :slight_smile: ke konci těhotenství jsem cítila jen takové poťukávání nebo škytavku, žádné mega kopance se nekonaly.
23. srp 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, miminko tam má málo místa, takže pohyby můžeš cítit slaběji. Pamatuju si, že jsem musela do malé semtam pro klid "žďuchnout". Pokud by se Ti něco zdálo v nepořádku, určitě hned jeď do porodnice, ať mimčo pro jistotu zkontrolují :slight_smile:
23. srp 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taky jsem toho v tom období moc necítila:wink:
23. srp 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky jsem to tak měla, buď byla škytavka anebo převalování a vyboulování. A někdy i půl dne klid, takže jsem taky pro jistotu šťouchala do pupku, aby se vzbudil. Ale jak píší holky, jestli máš pochyby, tak hned do nemocnice na pásy.
23. srp 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek