Je to normální nebo se připravuje porod?

nikola565
4. zář 2023

Dobrý večer jsem 35+6tt a chci SE zeptat jestly by bylo normálni porodiť v tomhletom mesici t. Mám bolestí zad,tlaky na pochvu miminko cítim podbrušku (proste blízko pochvy) páli mne zaha,nekdy kde hodné rýchlo zadejcham...chci SE zeptat jestli je to normálni nebo SE mimco pripravuje na svet??? I Když mu doktor rekl že nič SE tam jeste nedeje jenom ja tomu nechci nejak veriť...dekuji za odpovedí ♥️🤳

slecnami
4. zář 2023

A kdy jsi byla u toho doktora? Tak samozřejmě rodit můžeš začít i dřív, ale takhle z popisu ti to asi žádná nevyvěštíme. Držím palce, ať je vše ok a ať si mimčo počká do termínu 😉

gbp
5. zář 2023

@nikola565 porodila sem 35+0 🤷🏼‍♀️ ale ne, "normalni" to neni, miminko je jeste nedonosene.
pokud ti neni dobre, muzes jet kdykoli na kontrolu. ale ke konci jsou ruzne bolesti a neprijemnosti caste.

nikola565
autor
5. zář 2023

@gbp dekuji za odepsani....

krisstina93
5. zář 2023

Rodit tak brzo normalni není, ještě je čas, pokud mas pocit, ze se něco rozjíždí, tak hned k Dr, můžou to zastavit než bude pozdě. Ale podle popisu je to úplně normalni průběh konce těhotenství, taky mě bolela zada, břicho, porad mě něco tahali, píchalo, poslicky, zahu a zadychavani to sem měla půlku těhotenství. Dokonce mi odešla Zátka a chodila sem otevřená na 2cm ještě 2 týdny před porodem.

landylu
6. zář 2023

@nikola565 tělo už se chystá..teoreticky můžeš za dva týdny rodit a bude to v "termínu" takže pokud ti není dobře, lehni si s knížkou a odpočívej🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru