Kolik vám mimi váží v 37. týdnu?

petulka25
1. zář 2011

Ahojky Maminky dnes jsem byla v poradně 37+4 a dr mi oznámila 2 zprávy 1) už jsem otevřená 2) miminko má 3400 -to mě trošku zaskočilo..kolik vám dětičky vážily??nerada bych rodila miminko přes 4 kg. čím to může být-v těhu jsem se nijak neomezovala-jedla jsem všechno...sladké,slané,...

lenulak
2. zář 2011

tímhle bych se nestresovala, už máš jen 2 týdny a ultrazvuk není přesný, určitě se na 4kg v žádném případě nedostaneš 🙂 Já měla v 35. týdnu mimíska velkého 2900 ted půjdu také na měření tak se sice také trošku bojím aby ukrutně nepřibral ale snad ne

ffiinnkkaa
2. zář 2011

Taky 3400g a porodní váha byl 3800g 🙂

sussanah
2. zář 2011

Jidlem v tehu to opravdu neni, to uz je davno prekonany nazor, je to proste genetika, s tim nic neudelas. Ja mam v 37+6 odhad 3800g, na opravdovou vahu jeste cekame 🙂

terinda
2. zář 2011

Porod v 37+1 - 2800 g 🙂

zdenikmar
12. led 2014

tak já byla na ult.ve stejný datum jako Vy a náš malej vážil 3,5kg.Vůbec nevím kde to nabral,od půlky těhu držím dia dietu kůli těhu cukrovce a opravdu držím poctivě.Za celé těhu jsem přibrala 4kg.V prvnim těhu jsem přibrala 17kg,nějak jsem se nemusela omezovat a malá měla po porodu 3,1kg.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru