• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krvácení na konci těhotenství. Máte zkušenost?

28. března 2011 
Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, máte někdo zkušenost s krvácením na konci těhotenství? Jsem v 39 tt a včera večer jsem začala krvácet, byla to krev s chuchvalci, ne moc, vzala jsem si vložku - intimku a během noci neprotekla.Někde jsem četla, že pokud neprotečou 2 vložky, je to ok, ale nevím. Myslela jsem, že pojedu do nemocnice, ale ráno to přestalo. Teď jsem začala špinit tmavou krví, ale není toho moc, ale chvlílemi je to zase s chuchvalci tmavé krve jako při menstruaci. Čekám první dětátko, tak se bojím, máte s tím někdo zkušenost? Myslíte, že to může být hlenová zátka? Bolí mě v zádech, ale nijak výrazně, voda mi neodtekla. Děkuju moc za rady :wink:
7. bře 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani12 ahoj, ja s tim zkusenosti nemam, ale jela bych radeji do porodnice. podle me to muze byt hlenova zatka, ale radsi bych zajela.
7. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani12 Moje segra takhle začala rodit. porodila cca 12hodin po tom, co začala krvácet. hlenová zátka není takhle tmavá. jela bych do porodnice...
7. bře 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jela bych určitě do porodnice, určitě to nic nebude, ale abys měla jistotu
7. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě je lepší zajet si do porodnice aby zkontrolovali miminko,a jestli se případně nechystáš k porodu, hlenová zátka to asi není to bys poznala.
Znám pár případů kdy krvácení ke konci těhu neskončilo dobře tak se raděj nech vyšetřit.
7. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,, děkuju Vám za rady, jelikož to krvácení sláblo, do porodnice jsem nakonec nejela. Porodila jsem za 4 dny: 11.3., vše je OK. :slight_smile:
28. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek