Létání a cestování v těhotenství, máte zkušenost?

gry
30. kvě 2017

Ahoj holky, jake mate zkusenosti s letanim v tehotenstvi? A ktera pojistovna vas pojisti i v tehu? Diky

karlajasmine
30. kvě 2017

@gry ahoj, letela jsem 2x do Londyna a uplne v pohode.. letadlo mi prislo hodne pohodlny a hlavne se tam clovek muze prochazet a protahnout podle potreby. Daleko horsi mi prijde bus nebo auto. Akorat je dulezity pri letu hodne pit. A temer kazda pojistovna pojisti do 26tt, pak uz si myslim, ze skoro zadna. Tak to musis stihnout predtim 🙂

karlajasmine
30. kvě 2017

@gry Myslim ze po 26tt pojisti jenom ERV pojistovna, ale nevim jake maji jinak podminky.

mku
30. kvě 2017

Jenom ERV ale nesmis byt na neschopence a mit zadne komplikace o kterych vis... http://www.ervpojistovna.cz/cs/cestovni-pojiste...

Jinak ja s dcerou letala hlavne pracovne az do 26tt (pak jsem musela na rizikove kvuli hrozicimu porodu) a vse bylo ok. Ted mi je zle od zacatku tehu, takze i autem cestuju jen to nejnutnejsi.

sluuniicko
30. kvě 2017

Ano,Evropska pojisti do dvou mesicu pred porodem jeste.My letime na dovcu 19 srona a to budu 29tyden.Aerolinky nemaji nic proti,ja taky ne,pojistovna me pojistila,tak snad dovoli i dr 🙂

karlajasmine
31. kvě 2017

Akorát aerolinky chtějí po 28-32tt (záleží na aerolince) potvrzení od doktora že nemá nic proti cestě, a od 36tt už aerolinky cestu nedovolí.

sluuniicko
31. kvě 2017

@karlajasmine jak ktery 🙂 travel service u jednocetneho tehotenstvi potvrzeni nepozaduje,jen tehu prukaz.Samozrejme je lepsi,kdyz potvrzeni bude mit.A do letadla pusti jen do 34 tydne.. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru