Máte zkušenosti s injekcemi Fraxiparine v těhotenství? A s tím, že miminko je o dva týdny menší?

nikolaa123
12. dub 2021

Ahoj, maminky 💖

Mám prosím dotaz a prosím o jakou koliv zkušenost.
Dnes jsem navštívila paní doktorku (gynekologie)
Mám VVV dělohu je nakloněna na levou stranu jde to i dost teď vidět kde maličkéj leží + děloha je trošku menší než normálně.
Dnes jsem ve 34tt ale podle ultrazvuku mi pak doktorka oznámila že to vychází na 32tt tedy o dva týdny méně..
Což před tím celou dobu sedělo na TT alr najednou už ne...
Malej úplně nepřibírá tak jak by měl má teď 1800..
Máme plánovaný císařský řez ještě nevím kdy ale co dnes říkala že by chtěla dříve tudíž někdy 36/37tt až bude mít Málej aspoň 2.5kg... 🙏🏻 Jím tak jak mám vitamíny pravidelně užívám mám teď o 14kg více.
Dneska mi napsala FRAXIPARINE injekce moc netuším proč je to na ředění krve ale já žádný takový problém nemám a nikdy sem neměla. Prý se nemám bát že se v těhotenství dává. Ale když sem se ptala proč si mám píchat injekce nějak mi neodpověděla jen že nám to pomůže.. Teď bych si měla píchat každý den do porodu máte prosím s tím někdo zkušenosti?? 🙏🏻🙏🏻 Děkuju moc za každou odpověď 💖

tynule123
13. dub 2021

@nikolaa123 já si je picham taky, ale já to mám z důvodu úrazu a picham si je každý večer do břicha a od 32 týdne do porodu skoro

alik20
14. dub 2021

Ja jsem si to píchala, kdy jsem sla na ket, oro vetsi uspesnost, dr me rikala ze to je na to, aby se mi lip prokrvovala delozni sliznice. Tak nevim 🤷 ale těhotenství stejne nedopadlo a potratila jsem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru