Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

jankanej
5. lis 2009

ahoj holky tak jsem se vrátila z poradny... 😨 11.11. jdu na indukci...fakt bezva, jestli do tý doby neporodím tak mě trefí, prý je to bolestivý a zdlouhavý, tak mám strach, nicméně do tý doby už 2v1 teoreticky být nemám tak asi zkusím znova a naposledy nápoj. Hamiltona mi neudělal, prý to dělá je ve vyjímečných případech...
jsem z toho celá náká nervozní a nejraději bych to zaspala a probudila se a po všem
☹ ☹

jankanej
5. lis 2009

a sex opět selhal... 🤐

andrea12737
5. lis 2009

Jankanej-tak to je mi luto ☹ snad sa do tej doby sama rozbehnes..vobec ti teeda nezavidim.. ☹

marti123
5. lis 2009

Janka- já dopadnu stejně! Je mi to jasné už teď! A s tím Hamiltonem mě teda pěkně štvou..místo aby ti pomohli, tak si raději něco vymyslí hajzlové (pardon za výraz, ale už mě to štve)!!!

jankanej
5. lis 2009

jenže stačí málo kdyby mi píchli vodu tak se rozběhnu jenže...sama si jí píchnout nemůžu...i mudr mi říkal že už mám čípek rozbředlej že nechápe proč jsem ještě neporodila, tak jsem mu vysvětlila že se sama nerozrodím...asi si pudu koupit džus...

marti123
5. lis 2009

Janko a kolik přesně jsi tt?

kaleilah
5. lis 2009

Janka, to je teda blbý, no přece nebudeš těhule pořád, až budeš v klidutak si Barča řekne že už chce ven...jen s tím Ham. mi to přijde jako kravina, holkám zdruhýho trimestru ho dělali pomalu na zavolání, kolikrát už v 38tt. No záleží na doktorovi. Jo a jakvíčže sex nezabral? 24 hodin ještě neuběhlo 😉 Kdy chceš jít do oleje?

A jak na tom jsi celkově? byla jsi na monitoru? A jak se to dole chystá?

jankanej
5. lis 2009

kal do oleje asi zítra...doktor mi řekl že jsem už k porodu,ale na ctg ani jedna vlnka coby stála za řeč, přitom doma mě bolívá břicho skoro furt...ten sexík, nevím...nevěděla jsem že na to musí být 24hodin, každopádně do ted nic...
marti podle průkazky myslím 40+2? asi ju...ale nenechávaj déle jak týden u nás

marti123
5. lis 2009

Mě s tím hamiltonem taky štvou, říkala jsem o něj doktorce co byla zrovna v poradně, ale je to jakási cizinka, viděla jsem ji poprvé a čuměla na mě jako puk...to jsem zvědavá na pondělí..to mám k.o. 😖

kaleilah
5. lis 2009

Já jdu do nemocnice v úterý na ctg... vlnku tam nečekám žádnou, a už jsem se smířila s tím že si ten kopec ještě vyfunim 😒

Janka s tím sexem, aby to fungvalo tak se prý má sexovat tak 3-4, je potřeba co nejvíc spermíků, aby se něco mohlo rozjet 😉 ale u někoho to funuje hned 😉

jankanej
5. lis 2009

kal neblázni to nebudu schopná zmáknout ani já!! vlnky neřeš...když jsem měla bolesti tak byly takový krabatý do půlky toho papíru a když mě nic nebylo tak to bylo o půlku víc...nechápu co to měří teda, asi vzduchové turbulence v mých střevech 😀 😀 😀 😀 každopádně jestli se to nerozjede dnes což nehrozí tak zítra budu opět bumbat...ven pude i kdybych jí za ocas měla táhnout 😉

kaleilah
5. lis 2009

😢 😢 😢 😢 tak jsem absolutně na dně...MM je od června bez práce, s penízkama jsme na tom byli opravdu hodně špatně, MM byl v pondělí na pohovoru a vzali ho...jenže, nastupuje v pondělí, z práce ho nepustí, protože ho potřebujou akutně 😢 Takže dneska jdu do koktejlu znova, musim prostě do víkendu porodit. A pak s náma stejně nebude moc být doma, jsem z toho hrozně nešťastná, na druhou stranu mám radost že má práci. Ach joooo 😢 😢 😢

bocinka
5. lis 2009

Jani, zkus ještě nápoj... Indukci má bolestivou a zdlouhavou jak kdo, sestřenka měla po indukci za hodinu po porodu... 😅 třeba to budeš mít taky tak...

bocinka
5. lis 2009

kali - to je blbý, ale taky bych měla radost, že má práci... přítel dělá střechy, takže sezóní práce.. 🙄 jsem zvědavá jak na tom budem s penízkama v zime... 😒

kaleilah
5. lis 2009

Boci, prolém je, že já nechci rodit u nás v porodnici, ale ve vzdálený... takže tam bych se sama nedostala. Ach joooo, proč musim být tak hrozně ve stresu práve teď ☹

bocinka
5. lis 2009

kali - hmmm... tak to je jiná, to budeš prostě muset porodit do víkendu a hotovo... 😀 vysvětli to mimískovi, třeba to pochopí... 😕

kaleilah
5. lis 2009

A další problém...kdo bude doma s dětma?! nemůže si vzít přece hned ošetřovačku. byli jsme domluvený s tchýní, ale ta je na tom fin. taky hrozně špatně a tak bude mit ted pohovor do teska, bude se otevirat a potrebuji ji na vybalovani zbozi tak jemozny ze proste bud v praci... ja vubec nevim co delat

bocinka
5. lis 2009

kali, chuďátko, měla bys teď být v klidu a ty se tak nervuješ... ☹ kdybych to uměla, tak Ti toho Hamiltona snad udělám sama... 😉 neee, musíš být v klidu, nějak se to vyřeší, uvidíš... 🙂

kaleilah
5. lis 2009

Já Hamiltona nechci, já chci rodit 😀 😀 😀 no dneska se prostě bude s prminutím šu.... jak o závod, 😀 😀 jdu si uvařit malinník, dám si do něj skořicovej cukr, upeču štrůdl, večer bude krupicová kaše se skořicí, po ránu olej a navečer se kojíííí 😀

bocinka
5. lis 2009

kale.... 😀 😀 😀 to se mi líbí...

jankanej
5. lis 2009

kal a to máš jen tchyni? mě se to kecá, já taky hlídání krom teda porodky nemám vůbec, ale třeba nějaká hodná teta nebo kamarádka...zase bud ráda že se opravdu budete mít lépe finančně, určo to zmákneš i když to není jednoduchý, uvidíš jak to bude...
boci do nápoje jdu nechci rodit až 11.už takhle mi je mizerně a neříkej mi že zrovna já spadám do kategorie rodiček co nemůžou sami porodit 😖 je to blbej pocit, ale už neplánuju do ted mi to nevycházelo tak na to kašlu

bocinka
5. lis 2009

janka - musíš sama porodit, nikdo to za Tebe neudělá... 😉 taky jsem vše naplánovala, ale nějak to prostě nevychází.... 🙄

kaleilah
5. lis 2009

janka, právě že máme jen tchýni. Ale psala jsem jí aby byla zítra v pohotovosti a napsala mi že do práce jde až 16. takže hlídání mám zajištěný a ároveň mám radost že má práci taky, dozvěděla se to dneska že jí vezmou 😵 . Kamarádky mýho věku by nebyly schopný se o děti postarat 😉

Kdy jdeš do koktejlu? A kolik jsi si dala oleje? já jsem měla lahvičku 25ml a dala jsem 2pol.lžíce, takže tak těch 14ml a ani mě to neprohnalo, bylo toho prý málo. Dula říkala že v původním receptu je decka!!! oleje. tak já nevim kolik toho tam dát. A Metaxy jsem dala taky lžíci.

bocinka
5. lis 2009

kali a kolik Ti je??? 😕

kaleilah
5. lis 2009

bylo mi teď 21, kámošky jsou bezdětný, tak opravdu nevěřim že by to zmákly 😅

bocinka
5. lis 2009

kali, mě bude 21 v listopadu a asi bych kámoškám taky nesvěřila mimi... 😀 teda těm starším možná, ale jinak asi taky ne... 😨

cirrusa
5. lis 2009

čekám čekám PPL s olejem a dneska jdu nápojovat...A PPL nikde, při mém štěstí dojede k večeru a budu mít super večer se záchodem 🙄

bocinka
5. lis 2009

jooooo, holky dneska mi přijde kočaaaarek..... yupíííííí 😵 😵 😵

bocinka
5. lis 2009

cirrusa.... prožijem to on line???

jankanej
5. lis 2009

já naštěstí jednu kamarádku mám ale bude jí už pomalu 30, mě je 23 a taky bych jen tak někomu svý dítko nesvěřila...koukám že s mladejma mamčama se roztrhl pytel, aspon nejsem už nejmladší, doposud jsem byla 😉 holky já jsem četla že půl velkého panáku z decky bych se poblila, takže zkusím zas půl panáku - i tak mě to vyvolalo stahy třeba ted už budu úspěšná...jen mi děti od tchýně přivezou merunky a dám vědět kdy budu bumbat, ale dnes to chci zmáknout...když jsem na soadnutí tak to popoženem... takže mi držte palečky , kal ono to nemusí prohnat všechny ale já si zase zajdu na tu svojí siestu na wc zase 3x 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru