Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

jankanej
5. lis 2009

já to nezvládla s těma merunkama, nekoupila jsem si džus a rozmixovala meruny a poblila jsem se...nějak už mi nesedne nic ☹ 😒 chjo, furt dloubu do bříška a prosím jí at už se neparádí ale neposlouchá 😢 ale po tom skládání dřeva mě bolí celej spodek jako kdybych souložila celý den 😀 😀 😀 😀 a pobolívá mi břuch tak uvidíme

bocinka
5. lis 2009

janka, chuďátko, nesnáším, když musím zvracet... ☹ Nemáš doma čínku??? že bys zvedla na benč 30 kg a "prásk" a hotovo....

jankanej
5. lis 2009

to by zvládly i ty kusy dřeva ne?...jeden kus má tak 15-20kg tahala jsem jich docela dost, myslíš že by to nepomohlo

jankanej
5. lis 2009

dám zas horkou sprchu s bublinkama budu si masírovat bradavky a skákat po manžovi 😀 😀 😀 😀 tot dnešní plán

bocinka
5. lis 2009

janka, koukám, že máme podobný kotel, do málokterého se vejdou takové kusy... 😀 nevím, jestli to pomůže, ale mě stačí zvednout něco těžšího a už mě škube v břiše, tak po 39. týdnu budu chlastat ricin a tahat u toho čínky, nebo rovnou panely... 😀

kaleilah
5. lis 2009

janka takže ricin dneska nic?

jankanej
5. lis 2009

no hele i jsem štípala ty veliký špalky, škube mi všechno ale nerodim
kal nic vzdala jsem to a vypil to záchod tak už nemám ani kapku a než ho objednám a připraví mi to tak se malá zrovna rozmyslí a pude ven to vím určitě...jswem zvědavá na vás jak vám to zabere, jdu dát tu vanu...už nevím co roupama...už pletu i svetřík na panenku, tak si manža tuká na čelo jestli jsem normální 😀 😀 😀

bocinka
5. lis 2009

holky, já už Vám to tak přeju... 🙂

bocinka
5. lis 2009

janka, si ho objednej i tak, je dobrej na vlasy.... 😝 tys štípala??? 😲 já jsem si včera sekala třísky a málem jsem přišla o prsty... 😀 jsi prostě nejlepší.... 😅

bocinka
5. lis 2009

holky, jdu si lehnout... 🙂 dobrou noc a zítra už Vás tu nechci vidět, jo??? až tak za tyden... 😀 pa

kaleilah
5. lis 2009

boci týden neeeeeeeeee, maximálně tři dny v porodce, zítra tu rodíme ve třech (já, andrea a janka) takže v úterý tady 😀

andrea12737
6. lis 2009

Ahojte baby, snad sa neprerieknem, ale od polnoci mam 3minutove kontrakcie, prehnalo ma uz 4kraat, tak snad je to to prave, manzel zatial spi, tak ak to neustupi, kym manzel pojde do roboty, tak mu poviem aby sme isli do porodnice-ak bude mat sluzbu moj doktor, tak mi pichne vyvolavacku a pojde sa na vec. Drzte mi prsty, kaleilah budem na teba mysliet...
😉

cirrusa
6. lis 2009

Andrejko, tak šup šup, dobré zprávy sem 😵 Kristínka už je na světě?

lenises26
6. lis 2009

Jééé,tak Andrejka už to má asi taky za sebou.Já se na koktejlík vrhnu asi v neděli 😅 .

kaleilah
6. lis 2009

Holky jsem prorok, říkala jsem že dneska porodí andajka, já a janka 😉 tak ještě já a janka a je dnešek ideální. Jdu uklízet adělat poslednípřípravy než půjdu olejovat, dneska už to vyjde tak aby bylo všechno nachystaný 🙂

jajik25
6. lis 2009

Ahoj holky prosim vás mohl by mi někdo z vás napsat ten recept na ten koktejl?Díky moc

jankanej
6. lis 2009

jajik 25 ricinový nápoj... půl velkého panáku ricinového oleje (od firmy salus ve zdravé výživě, nebo ti ho namáíchaj v lékárně) do toho 0.33ml merunkového džudu a na to hlt kořaly - slivovice, vodka... za 3-6 hodin by se měly dostavit kontrakce nebo ti prasknout voda, pokud ne mímo není ještě připravený 🙂
holky nic jiného si nepřeji víc než porodit dřív bez vyvolávačky...jenže včera to sice vypadalo nadějně, ale jsem jen přetažená z toho dřeva 😒 dneska jsem málem nevstala z postele, no včera rodit tak to ze mě tahaj násilím 😝 😀 😀
nicméně andrejce to moc přeju, aspon už někdo...já budu poslední ...prostě to sama nesvedu porodit, kdybych znala nákýho mudra kterej by mi píchl vodu tak rodim hned...

cirrusa
6. lis 2009

Janki, neboj, já věřím v prorocké schopnosti Kaleilah, do zítřka máš Barušáka u sebe 😵

Kalei,napiš pak průběh, zda se něco děje nebo ne.

SLavné PPL přijelo včera dost pozdě, takže já nenápojovala, dneska se ještě chci stavit napsat si zápočet na fakultu, tak to vidím zítra dopoledne že to lupnu. Mě to tak štve, před dvěma týdny mi MUDra řekla, že jsem otevřená, čípek žádný, že se bude brzy rodit a já tu furt straším. Nejhorší je, že před tím jsem měla aspoň poslíčky a něco se dělo, ale teď nic, ani ťuk už čtvrtý den. Jen mě teda zase začala hodně zlobit žáha, což je pro mne bolestivější než celé poslíčkování 😒

lenises26
6. lis 2009

Janka,ten hlt kořaly se má vypít samotný?Já myslela,že se to smíchá s tím riciňákem a džusem 😲 .Takže jen riciňák s džusem,to vypít a hned na to si dát ten hlt kořaly,jo?Je to tak,pochopila jsem to teď už dobře?Jsem z toho celá tumpachová 😒 .

jankanej
6. lis 2009

já teda budu aspon doufat no, holky chvíli se odmlčím, naplánovala jsem si hooooru práce, takže nerodím 😀 😀 jen musím vymést krb uklidit naštípat třísky a takový ty blbý práce na baráku, třeba mě to pomůže, tak se držte až budu s půlkou hotová tak se juknu jestli nerodíte 😉

lenises26
6. lis 2009

Janka,tak třeba ti to po té hordě práce půjde samo 🙂

kaleilah
6. lis 2009

Tak budu muset s olejem počkat, takže budu pít až kolem druhý. No uvidíme 😉

bocinka
6. lis 2009

Dobré ráno maminky.... Tak Andrejka se už neukázala??? Je to jasný.... 😅

Janka jen makej, dneska jedeš, takže ať máš doma pořádek... 😀 😀 😀

Kali, bedeme v tom s Tebou... 😝

Lenises, já taky myslela, že se to má míchat... a krom toho, není hlt, jako hlt, já když hltnu, tak je to velkej panák... 😀

kaleilah
6. lis 2009

Boci, jdu ještě vytřít, uklidila jsem taky, abych to tu nenechávala MM a tchýni, jen okna už nezvládám 😝 bolí mě pak břicho když natahuju ruce. Jdu vytřít, mám už napuštěnou vanu, shodim porost aby se mě nelekly 😀 MM půjde po o s dětma ven pro džusík, tak se na chvilku natáhnu a jdu do toho. Takže k večeru y se mělo začít něco dít 😉 houby mělo začít, večer to tady ZAČNE!!!!!!!!!!! lítat 😀 😀 😀

jankanej
6. lis 2009

no holky držím vám palce!kéž vám to vyjde no já mám to nejhorší hotovo a je mi teda hrozně, ale je to spíš jak jsem přetažená než aby to vypadalo na porod, radši na to nemyslím protože když si něco přeju tak na just to je jinak, já tak tý andrejce záávidííííím!já se tak těšim až se vyspím na zádech až do všeho nebudu bourat...to si člověk uvědomí co mu chybí až to nemá 😀 😀

kaleilah
6. lis 2009

ufff, tak to nejhorší mám za sebou...oholení 😠 Teda to byla akce, minulý těhu jsemmusela mít enší pupek,protože jsem to před porodem jakž takž zvládla, manža jen zkontroloval 😉 ted musel holit on, já jsem se snažila ve vaně nějak nakroutit, když bylo ok poloha, chytaly mě křeče no stehen a lýtek. a nejvíc vyhovovala poloha kdy jsem byla hlavou skoro pod vodou 😀 😀 😀

bocinka
6. lis 2009

kali - já se taky už nemůžu oholit... máme vanu pro dva lidi... což je skvělé, protože do normální bych už se asi nevešla... 😀 a převaluju se tam jako lachtan a vystrkuju údy, aby to nějak šlo... 😀

jankanej
6. lis 2009

já to řeším zrcátkem, je to hrozný ale jde to ještě zatím ale trvá mi to dost dlouho...
chytaj mě docela velký bolení do břicha fuj tajksl...mámtvrdý břicho jak šutr... 😖

kaleilah
6. lis 2009

janka, se zrcátkem jsem to zkoušela do minulý poradny 😀 byla jsem odřezaná jako kdybych to dostala, nějak jsem si neuměla natočit žiletku, pořád jsem jí dávala zrcadlově opačně 😀

Myslíš že by? mě řicho netvrdne, poslíky nemám...to snad ani nemá cenu do oleje jít ☹

Boci, my máme taky rohovku, ale s uvízlou velrybou si neporadí ani ona 😀 😀 😀

jankanej
6. lis 2009

kal myslíš že to nemá cenu?jsi 40tt to už si myslím že by to mohlo jít...
chvilku jsem si sedla a je to dobrý ale jak vstanu tak děs..neboj odrodím to pod vyvolávačkou já si fakt nemyslím že by to šlo samo, prostě mám takovýho tucha
no já se holím tak se si sednu na rantl tý vany, opřu zrcátko a jedu, ani mě z toho nebolí břicho i když je fakt že pak třeba zjistím že v tříslech něco zbylo 😀 😀 jsem hotová, ještě musim na poštu poslat balíky maminám co si koupily ode mě věci, nechce se mi ale slíbila jsem že to pošlu dnes 😢 to pojdu po cestě, mám co dělat abych došla na wc natož na poštu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru