Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

sandule
30. lis 2009

sári děkuju za info..s tou dělohou to je mi líto asi musíš být stále trošku ve stresu kvuli malýmu vid?ale věřím že bude vše v pořádku to už by se něco projevilo 😉
Takže jsi teda vypila asi cca dvě a půl deci jo?toho sajrajtu?ty jsi statečná 😀 no jsme zvědavá na sebe tento týden to trubnu asi...jinak se ještě zeptam a jaký byli ty poslíčci?to už byi ztahy?

kaleilah
30. lis 2009

sári, já jsem nějak překvapivě úplně v poho, ani se necejtím nějak unaveně, nic 😉 To je hezký, taky máte velkýho bráchu 😀 Hrozně mě baví je pozorovat spolu, a hlavně Daniel si všimnul že s Adriankou mluvíme jiným hlasem a když na ní mluví, tak jakoby zpívá, "mluví" hrozně vysoko a šíleně něžně, má i jinou intonaci 😵 😵 😵 je to hrozně milounký 😵

sarinkaa
30. lis 2009

Sandule byly to jakoby MS bolesti s tvrdnutím břicha, od rána a docela to nabíralo na síle.
V 15:30 jsem to vypila(přesně tolik kolik píšeš) a kolem 19:00 jsem už cítila,že se něco děje.Teda nechtěla jsem tomu uvěřit, ani jsem neměla ještě sbaleno a manžel se mi smál, že to nemůže být pravda 😀
pak jsem si udělala vanu jestli to přejde nebo ne a nepřešlo
no a jelo se 🙂
v 3hod.ráno jsme spatřili naši maličkou Sáru , bylo to nádherný-oproti prvnímu fakt krásný zážitek
Daniel šel kleštěma na poslední chvilku a to ho ještě navíc museli cpát do porodních cest, protože hlavička tam nebyla tak jak by měla
no člověk má strach, to víš, že jo-ale nic nenasvědčuje tomu,že by se to na něm poznamenalo.Je to šikulka 🙂

sarinkaa
30. lis 2009

Kaleilah , Daneček zase malou neustále hladí a pusinkuje tak myslím, že to bude takový bráška ochránce 🙂
je to fakt krásný a jsem strašně ráda, že se nám podařili tak brzo po sobě.S mojí sestrou jsme o rok a čtvrt a neměnila bych.Tak doufám, že i moje děti si krásně vyhrají a dají mi tím najevo ,že jsem udělala pro ně správně 🙂

sandule
1. pro 2009

Ahoj holky 🙂no musím se svámi podělit o zážitek včera jsem si šla lehnout.ve 3 ráno mě zbudila taková divná bolest no pochodovala jsem po baráku do 8 do rána šílený bolesti ale snad po 2 minutách...už sem si řekla jsem jasná já budu dnes rodit...pak mě to nutilo jít na záchod ...to byl konec takovej průjem jsem nezažila...!!!!šla jsem si lehnout a ted jsem se vzbudila....a začlo to zas na novo☹a to jsem neměla ani ricinák 😀 😀
Holky co to může být,může to být začínající porod?to asi těžko že jo to už by asi nabralo jiné obrátky....
No každopádně jsem snad o 5 kilo lehčí a to trpím stále zácpou 😀
Sári děkuji za info.... 😉 a s malým to bude vše ok🙂určitě🙂jediné co tak budeš mít trošku špatné vzpomínky na ten porod ale jak tu všichni píší ...to se časem zapomene ..navíc doktorka by určitě už na Danielkovi něco poznala kdyby nebylo nic v pořádku..bud v klidu a raduj se.... 😉

bocinka
1. pro 2009

Sandu, jdu do toho s Tebou, dneska jsem měla špatné ozvy ☹ a teď jsem uplně vydeptaná, chtěla mě poslat do nemocnice, pak zase že ne, tak se hlídám, aby se malá hýbala a všechno, jsem z toho unavená, takže jdu do toho...

dneska mi řekla, že mám CS 3, nevím jestli to stačí, ale je mi to fuk, jdu do toho... 😅

kaleilah
1. pro 2009

boci dneska?

bocinka
1. pro 2009

kali, dneska co??? olej??? neee... olej příští týden, dneska špatné ozvy... 😒

kaleilah
1. pro 2009

z ozev si nic nedělej, ty mimča už jsou ke konci taky nervní, tak občas blbnou 😉

bocinka
1. pro 2009

kali, asi jo,.. 🙂 ale hlídám se...

sandule
1. pro 2009

boci to mě mrzí nedivím se že jsi nervozní taky bych byla☹ale jak píše kaleilah...hodně často se to stává...
Tak jo no mě mamka ten ricinák přiveze v sobotu takže v neděli ho asi trubnu možná v pondělí no uvidím..a kdy ty?tak si ho dáme spolu jo? 😀 😀 😀 a budem závodit jo? 😀 😀

bocinka
1. pro 2009

san, já chci ještě do úterka počkat, pak jdu do toho... 🙂 nejpozdějc ve středu... 😝

sandule
1. pro 2009

tak jo tak do toho půjdem spolu jo 😀

sarinkaa
2. pro 2009

Sandule na ten první už jsem zapomněla, nejhorší to bylo teď před porodem,ale ten mám krásně za sebou tak už na to nemám důvod myslet.
Stejně narození je jedna z nějkrásnějších věcí a abych kvůli prvnímu nepovedenýmu porodu nechtěla další to nééé.
Teď mám doma dvě krásný děti a jsem za to moc ráda.A klidně bych si ten druhý porod i zopakovala, ta bolest za to stála, nedá se to popsat jak je krásný, když to miminko dají hned mamince na bříško.
Chjo,ta nostalgie...... 🙂

Tobě i Bocince přeji ať máte krásné,rychlé porody a hlavně ať už se dočkáte 😉

lucie777
2. pro 2009

Boci, Sand, tak snad to na vás bude účinkovat! 😉 takže tu budeme mít rovnou 2 porody v přímém přenosu, jo? Už se těším.. 😀 Nj, ale toho já se už asi nedočkám, co? 😅

bocinka
2. pro 2009

San, tak snad neporodíme do té doby samovolně... 😀 nééé, to by bylo taky fajn.... 😅

Luci, asi nedočkáš, ale neboj, to pak dočteš... 😝

darrcy
2. pro 2009

Ahoj všem... 🙂 Tak já jsem se dnes dozvěděla, že jdu na vyvolání asi v pondělí... olej nezabral tak nevím, jestli to mám zkusit ještě jednou...ale dnesja mi dr.řekla, že kdybych neměla čípek tak vysoko a ona mi mohla strhnout ten čep, tak by se to snad už někam pohlo.... ☹
Luci: asi nám to stejně jinak nedopadne, než prostě vyvoláním...

lucie777
2. pro 2009

Darr, já jdu taky v pondělí, v pátek jdu na zátěžový oxytocinový test, ale dr.říkal, že ten to k porodu asi neposune, takže v pondělí pak vyvolání... taky z toho nemám radost, ale co se dá dělat, ještě pořád je šance, že si to ty naše dětičky rozmyslí a vylezou dobrovolně.. 😉

bocinka
2. pro 2009

darr, luc a přemlouváte??? 😵 moje kámoška měla jít taky v pátek vyvolávat a celou noc byla tak vynervovaná, že malou normálně přemluvila v horké vaně... 😀 😀 😀 má holčičku...

lucie777
2. pro 2009

Boci, já jí přemlouvám už asi 2 týdny a nic, takže teď už se o to ani nesnažím, buď to přijde nebo jí pomůžou.. 😀

kaleilah
2. pro 2009

Dar, já bych to ještě zkusila 😉 Mě taky vyšel na podruhý, v pondělí nic a v pátek to vyšlo 🙂

bocinka
2. pro 2009

Luci, tak to já bych ještě zkusila ricin, docela se vyvolávání bojím... 😒

sandule
2. pro 2009

Sárinko úplně jsi mě dojala 😅 ach jo jak já se těším už abych ho měla u sebe broučka milovanýho...jo věřím že to musí být úžasný pocit 😅 😵
Bocinko a tak co tak porodíme dřív tím líp🙂)) 😉

bocinka
2. pro 2009

san, asi jo... 🙂 když už to není nebezpečný pro mimi, tak je to dobrý... 😝

sandule
2. pro 2009

přesně tak ale je to děs to čekání vid?hlavně se docela bojím porodu ale zas na druhou stranu se strašně těším až to příjde a bude po všem...nervíky u mě už pracujou pěkně 😀

sarinkaa
3. pro 2009

Sandul neboj se , nepřipouštěj si tu nervozitu, uvidíš, že hned bude líp.
Mysli právě na tohoo cvrčka na kterýho se celých 9m. těšíš a věř tomu, že opravdu nad to až ho poprvé uvidíš opravdu nic není.
A já věřím holky, že je ještě přemluvíte, držím Vám všem palečky

my teď byli na 14-ti denní prohlídce a máme už 2990g a 48,5cm 🙂

lucie777
3. pro 2009

Boci, já si dala riciňáka už 2krát a ani ťuk, takže už na to prdím! 😀 Já z toho vyvolávání taky nemám radost, hlavně kvůli tomu, že budeme ochuzení o ty nervy při cestě do porodnice, ale nedá se nic dělat, snad to bude rychlovka.. 😉

kaleilah
3. pro 2009

sari, to jste docela drobísci 😵 😵

sarinkaa
3. pro 2009

jojo, to je špuntík do ruky 😵

Luci ty už teda dlouho přenášíš ☹ třeba se ještě poštěstí , držím pěstičky

bocinka
3. pro 2009

Luci, přeju Ti aby to tak bylo... moje mamka říkala, že jí to vyvolávali spolu s nějakou další rodičkou a té dali prášek a než došla ze záchodu, tak porodila... 😝

Sari, jste menší, než mi v bříšku... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru