Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

bocinka
24. led 2010

byzz, kdyby se ti nikdo neozval, tak se koukni na net, kde jsou recepty na úžasnou masku na vlasy z riciňáku... 😅

beisis
24. led 2010

kaleilah : termín mám 28.1. jenže moje drahá paní doktorka mi udělala v TP takovej bordel, že jsem jedna z mála, co má tři termíny porodu, aby se v tom koza vyznala 😒
bocinka : Děkuju už se s přítelem na malý těšíme. Na poslední chvíli sice řešíme výměnu porodnice, ale tak snad to bude dobré a nakonec to všechno bude moc fajn

kaleilah
24. led 2010

bei, taky jsem měla tři termíny, tak jsem šla do riciňáku na tebn prostřední 😀

beisis
25. led 2010

kaleilah: Taky mi vybrali ten prostřední nakonec.

bocinka
28. led 2010

bei, já taky šla na prostřední, tak šup šuup.... 😉 Držíme se Sofi palce... 😅

beisis
29. led 2010

bocinka: děkuju začínám být z toho taková celá nesvá. Malej jeden den vypadá, že chce ven a druhej den se vyšplhá zase vysoko a na porod to ani v nejmenšim nevypadá :(

bocinka
29. led 2010

bei, u mě to bylo totéž... riciňák mě ale hezky nachystal... 😉

beisis
30. led 2010

bocinka: Já bych trošku toho štěstí v tomhle potřebovala. Je fakt že termín nám změnili na 10. Ale kdyby se mu už chtělo ven vůbec bych se nezlobila. Nemůžu už ani poslední dobou spát furt mě to bříško tlačí a tvrdne. Nevim, jak si stim poraditl.

bocinka
30. led 2010

bei, jestli tvrdne tak aspoň něco, u mě nebylo vůůůůbec nic.... a ricin mě rozběhl, trochu jsem se po něm otevřela a tak... ale jestli ty už se chystáš, tak to třeba vyjde... holkám co byly nachystané to krááásně vyšlo... rodily všechny v půl třetí ráno... 😅

beisis
31. led 2010

bocinka: podle posledního nálazu nejsem otevřená, takže bohužel jedině, že by mi to na to pomohlo. Já bych si ho dala, ale nemám doma ani špetku žádnýho alkoholu, tak jedině, že by se to dalo bez toho, ale to už se minu účinkem ne?

petja
autor
31. led 2010

Beisis já na poslední kontrole,dne před porodem byla absolutně bez nálezu,proto už mě hnali na umělé vyvolání.Ty máš jít kdy? Zítra si můžeš koupit nějakou slivovičku,nebo vodku v obchodě...

beisis
31. led 2010

petja : no Já mám termín desátýho, ale od rána mám podezření, že mi začla odtékat plodová voda. Furt jsem "mokrá", tvrdne mi bříško, ale bez bolestí. Tak jsem zvědavá, co do večera se z toho vyklube. Ale termín mám podle ultrazvuku desátého jinak mi sestřička psala podle pohybů 28. a podle menstruace, kterou jsou neměla protože jsem to vždycky měla nepravidelně mi doktorka odhadla 17. v Hořovicích i u Apolináře na mě koukali a ptali se co z toho si maj vybrat, tak se řídí ultrazvukem. Což je prostřední

petja
autor
31. led 2010

..no to měli kontaktovat spíš gyndra,že máš 3 termíny...Však teď už se nic nestane,když porodíš dřív.No,to je škoda,můžeš zkusit ricin olej s džusem,třeba se to pohne.Navíc toho alkoholu je stejně jen hlt...

petja
autor
31. led 2010

zkus si dát vložku a pozorovat barvu té tekutiny.Já to tak udělala,jenže u mě to bylo jistý,i jsem slyšela,jak ta voda praskla.S vložkou jsem pak jela do porodnice...

beisis
31. led 2010

zkusím. Jak říkáš buď se to hne nebo jenom zbytečně plaším 🙂

petja
autor
31. led 2010

tak jestli je to tekutina,narůžovělé barvy,plodová voda by to být mohla...

beisis
31. led 2010

ne ne čirá

bocinka
31. led 2010

bei, já měla čirou a taky jsem slyšela, jak mi to puklo, ale pravda je, že ze mě to hrklo jak z kýblu... 😀 ake bylo to čiré... 🙂

beisis
1. únor 2010

No takže se nic neděje. Takže to malý na mě pěkně kašle a vůbec se mu na svět nechce. Popravdě ani se mu nedivim v týhle zimě. Ovšem vůbec to neoceňuju.

petja
autor
2. únor 2010

..no tak vyčkej..pořiď si všecko ať máš komplet recept a než tě poženou do porodky tak ho vypij znova...

beisis
3. únor 2010

Asi to tak udělám. Má ještě čas. Jemu to přijde v pořádku jenom já už začínám mít pocit, že je to fakt nekonečný.

petja
autor
3. únor 2010

Který týden jsi?

beisis
3. únor 2010

39. dneska na den přesně

petja
autor
3. únor 2010

Tak to bych neřešila,ač je to jistě už náročné a jedinné co si přeješ je porod.Já rodila ve 41tt.To svypila fakt hlavně kvůli sobě,co?

petja
autor
3. únor 2010

Tak to bych neřešila,ač je to jistě už náročné a jedinné co si přeješ je porod.Já rodila ve 41tt.Tos vypila fakt hlavně kvůli sobě,co?

beisis
3. únor 2010

No kvůli sobě asi taky. Ale tak ono to celkem dobře pročišťuje, takže pro mě je to lepší už jenom na to pročištění.

monicta
3. únor 2010

Ahojky holky, moc obdivuju nápoj o kterém tu mluvíte, mě kamarádka doporučila pít odvar ze šalvěje, nemáte s tím někdo zkušenost??? Moc děkuji za odpovědi... Monika

petja
autor
4. únor 2010

Šalvěj bych dobrovolně pravidelně nepila ani za nic 😀 To už raději ten maliník...

monicta
4. únor 2010

Jenže ten maliník mi nefunguje a už 3 dny přenáším. Lékaři mi malého vyvolat nechtějí, i když mám problémy. Nepomohl ani sex, ani horká voda, ani schody... Tak jsem taková bezradná...

petja
autor
4. únor 2010

A ve kterém jsi týdnu?Ty máš pocit,že není miminko v pořádku,nebo jaké máš problémy? Pomoci tomu můžeš i masáží bradavek a to 2x denně,cca 3-4 série po minutě,následně pauza minuta a pak 3-4 série po 2 minutách a to třením a jemnějším kroucením bradavek,stimuluje se tím oxitocin a prolaktin.S nápojem máme mnoho zkušeností,jak sis mohla přečíst.Pokud jsi z Olomouce,určitě nebude problém ricinový olej sehnat,případně je kdykoliv možnost z internetu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru