• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Narůžovělý výtok po vyšetření ve 38tt, je to normální?

13. dubna 2016 
Ahoj holky, chtela bych se zeptat, zda je normalni, ze po vysetreni na poradne mam pak vecer naruzovely vytok. Jsem 37+4 tt a uz se mi podruhe stalo, ze po prohlidce zacnu (ale az vecer) mit naruzovely vytok. Je to asi tim vysetrenim jen, ze jo? Protoze vzdy je vse v poradku pri kontrole. Stalo se to nektere taky?
Diky moc za odpovedi :slight_smile:
22. led 2014 ve 20:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (44. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lujdicka Podle mě je to v pořádku, měla jsem to taky, ono jak už je to tam ke konci všechno prokrvené, sem tam to někde rupne a růžový výtok je na světě :sunglasses: Jestli je to jen nárazová akce a ráno už nic, dál to nepokračuje, nedělala bych si s tím hlavu :wink:
22. led 2014 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lujdicka neboj, je to urcite z vysetreni, ja tak od cca 34tt spinila porad i bez vysetreni. proste je to prekrveny všechno....
22. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jj. určitě je to v pořádku, taky se mi to stávalo.
22. led 2014 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Uf, tak super, dekuju moc holky za uklidneni :slight_smile:)))
23. led 2014 v 07:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (44. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Naprosto normální :slight_smile: neboj !
23. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mně se to stalo poprvé před 2 dny, kdy jsem byla na prvním vyšetření v porodnici. Předtím se mi to u mé dr. nikdy nestalo, tak jsem byla taky vyplašená a volala jsem do porodnice - řekli mi, že je to zřejmě z toho vyšetření, že se to často stává, protože je to tam teď prostě překrvené. Takže jak píšou ostatní, pokud se už dál nic neděje, tak se není čeho bát.
25. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj, jsem 37+1 a včera jsem byla v poradně a poprvé se mi stalo to samé co tobě, narůžovělý výtok jak včera večer, tak dnes večer..pěkně mě to vystrašilo, takže je super vědět, že v tom nejsem sama a je to normální. Mimčo má stejnou aktivitu a nikde mě nic nebolí..tak je určitě vše v pořádku:slight_smile:
13. dub ve 22:53  •  čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek