Natržení po cvičení s Aniballem

rosa106
16. lis 2017

Ahoj holky, jdu si pro radu. Po včerejším cvičení s Aniballem jsem zjistila, že se mi vytvořila asi pul centimetrova ranka u malých stydkých pysků - klasicke natržení. Má cenu to nějak resit s lekarem a pripadne nechat sesit, kdyz me stejne za chvili ceka porod? A navic ta rana uz neni cerstva a tudíž ani nevim, zda by to slo jeste zasit nebo s tim cokoli dělat. Na kontrolu jdu kazdopadne v utery...Dekuji za rady 🙈

nc30
16. lis 2017

Jujky...to vubec neres😂Nic ti s tim neudela a zahoji se to lip samo nez po siti...zbytecny,ale to uz doklepes,jen ted necvic a eventuelne zacni treba za tyden😉

evjun
16. lis 2017

Taky se mi to stalo a doktorka mi doporucila masticku infadolan a zahojilo se mi to s ni za par dni.

gorda
16. lis 2017

@evjun A behem porodu byla i po takto duslednem cviceni hraz v poradku a vydrzela?

evjun
16. lis 2017

To bohužel ne. Byla jsem nastřižená a hodně šitá. Bylo mi řečeno, že někomu nepomůže ani to cvičení, pokud má tu hráz tuhou. Jo a taky jsem se dostala asi jen na 28 cm, víc už to nešlo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru