Natržení při cvičení s Aniballem, mám jít k doktorovi?

ladyhacek
24. únor 2015

Ahoj včera jsem cvičila s Mickem a natrhla jsem se docela jsem krvacela > to trochu ustalo ale vždy když se utru tak je tam čirá krev. Manžel říkal ze je tam trhlinka na povrchu nahoře k moc. trubici asi 0,5 - 1 cm. Trochu je to neprijemne doufám ze to s roste premyslim zda raději nejit k dr ????? Vase zkušenosti s natrzenim? Víte jak bylo velké? Pocitam min týden bez cvičení takže s blížícího se porodu mám celkem strach u nás v rodině a i manželovy se rodí kolem 38 TT. To je za 14 dni - dostávám strach který odbouravam cele tehu

veeeraf
24. únor 2015

no já bych letěla k doktorovi určitě...

brusink
24. únor 2015

Šla bych k lékaři. Radši ať se na to podívá a něco na to třeba dá, aby se to zhojilo a nenatrhlo se to víc při porodu. Držím palce, ať se to brzy zahojí.

apacheee
AMBASADORKA
24. únor 2015

Já se malinko natrhla, cvičila jsem dál, nic to nebylo, nebolelo to, jen to trochu pár dní krvácelo, pak ustalo i to. Bála jsem se pak porodu, že se tam na tom místě narvu a v pohodě, porod bez jediného poranění (a to jsem rodila KP).

ladyhacek
autor
24. únor 2015

teď odpoledne to už ustalo tak uvidím zítra

děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru