Občasný třes miminka v 3. trimestru, máte zkušenost?

claircatherine
24. únor 2016

Ahoj holky, mám hodně akční miminko, pohyby cítím pravidelně a dle doktoru,je vše v naprostém pořádku. Párkrát se mi ale stalo, že se na pár vteřin začalo miminko třást, lekla jsem se,jestli to nemuže být třeba epilepsie? Nemáte nějaká zkušenost?

ty_na
24. únor 2016

Ahoj, neboj se, epilepsie to určitě není. Nesnědla jsi něco hodně sladkého předtím? Může na to takhle reagovat. Pokud je dle doktorů vše v pořádku, tak jim věř 😉

andysebesta
24. únor 2016

Moje deti mely casto skytavku a paradne to s nima klepalo😊😋

claircatherine
autor
24. únor 2016

@ty_na no vidíš, to sladké mě nenapadlo.
@andysebesta škytku ma taky, to poznam naštěstí, ale tohle je jak když se oklepe pes :D

evkadol
25. únor 2016

Taky se mi občas malá oklepe. Přesně to s tou epilepsí mě napadlo 🙂 Nepamatuju si, jestli se mi takle oklepávala první dcera. Škytavka je poznat krásně, tohle je fakt třes. Ale nebudeme se zbytečně strašit, co má chudák pořát v tom pupíku dělat 🙂

claircatherine
autor
25. únor 2016

@evkadol je pravda, že už tam mají min mista.. :D

aadissss
25. únor 2016

Ahoj, jsem v 34tt a mam to same uplne presne, jako kdyz se oklepe pes😃

claircatherine
autor
25. únor 2016

@aadissss Faaakt? Tak to se mi ulevilo 😀

aadissss
25. únor 2016

@claircatherine jojo kolikkrat si rikam, ze to ani neni mozne, jak to dela... 🙂

cherris
3. čer 2016

Našla jsem starší diskuzi, mám stejný problém a vaše děti už jsou na světě, jsou v pořádku?

luciferkaklaris
3. čer 2016

@claircatherine Ahojky, taky to mám a jsem ráda, že nejsem sama 😀 Ptala jsem se kamarádky, ale ta to neznala. Takže nás bude víc 🙂 Asi se tam mrňouskové nudí 😀

luciferkaklaris
3. čer 2016

@cherris Teď koukám, že diskuse je z února...no ale nevadí, hlavně, že nás je víc (i když já mezi tím zas řešila jiné věci, takže jsem na toto zapomněla). 🙂 A ty jsi v kterém týdnu?? Já teď ve 30tt, ale tuhle "třesavku" má malej už minimálně měsíc.

kotty
3. čer 2016

znám dítko co se otřepe když se počůrá 🙂 takže asi tak 🙂

aadissss
3. čer 2016

Ahojky, tak ja uz mam prcka na svete 2,5 mesice a je v poradku, ten otres uvidite i po narozeni holky😊 pak se budete smat a reknete si,jee to je ono🙂 mudr. rekla ze je to normalni ulekovy tres, ten ptejde do 1 mesice po narozenii😉

cherris
4. čer 2016

@luciferkaklaris Já jsem ve 32, udělal to jenom párkrát, ale já jsem ze všeho netypického trochu vyplašená, je to moje třetí těhotenství, ale čekám první miminko :(

ivetka7686
4. čer 2016

Ten otres znam taky 😃 pekne me to desi,ale doufam,ze miminko je v poradku

luciferkaklaris
5. čer 2016

@aadissss Děkujeme za vysvětlení 🙂

@cherris Ahoj, to mě mrzí, že máš taky špatnou zkušenost, ale hlavu vzhůru 🙂 Vím, jak se cítíš, sama jsem taky potratila a sice loni v říjnu a teď jsem ve 31. týdnu, takže určitě máš taky obavy od samého začátku (v tvém případě oproti mně dvojité), aby bylo všechno v pořádku a děkuješ za každý další den, viď? My to dáme, je nás hodně, co si tou smutnou zkušeností prošly (známá dokonce 8x), ale teď už se blížíme ke zdárnému konci 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru