Odtok plodové vody. Je to?

suchar333
18. bře 2024

Holky už jednou jsem sem dávala fotku ze si myslím že mi odtéká voda bylo toho poměrně málo ale dnes už mi to přijde moc a já nevím jestli je to plodová voda už se chystám do porodnice jen se chci zeptat na váš názor
Momentálně 36+5tt

denisq
18. bře 2024

@suchar333 Jakože z fotky mokrých kalhotek poznáme, jestli se jedná o plodovou vodu? Takhle to ani v porodnici nepoznají. Dej si neparfémovanou vložku, v porodnici udělají test na plodovou.

suchar333
autor
18. bře 2024

@denisq já se pouze ptala na názor ..

suchar333
autor
18. bře 2024

Jestli ne možné mít i nějaký výtok takhle velký

denisq
18. bře 2024

@suchar333 To jsi ale nepsala.... Ne, tohle výtok asi nebude. Buď inkontinence ( což ti psali i v minulém příspěvku ), nebo plodová voda, ale tohle poznají jen v porodnici, ne holky má MK

lencaa11
18. bře 2024

@suchar333 zašla bych k dr a oni vám udělají test zda je to plodovka vem te vložku na cestu může to bejt cokoliv

suchar333
autor
18. bře 2024

@lencaa11 děkuji

linusha
18. bře 2024

@suchar333 klidně může být ale nemusí. Princip je furt stejný který ti byl razen už minule 🙂 neparfemova vložka a volat k Dr nebo do porodnice zda máš přijet nebo ne.
Co ti řekli naposledy v porodnici se stejným případem?

rosalindamelinda
18. bře 2024

To je právě docela zavádějící. Jako plodovou vodu to mohou označit jen lékaři v porodnici. Jak zde psala paní, když udělají test. Já jsem při prvním těhotenství také myslela, že mi začíná vytékat plodová voda a tak jsme jeli do porodnice. Potom mi tam po tom testu řekli, že to plodová voda vůbec není a během porodu mi ji museli píchnout 🙂

nilieh
19. bře 2024

@linusha myslim si ze tam ani nebyla, protoze ono je lehci napsat ten samy dotaz dvakrat na MK nez to resit tam kde ma.. uz v minule diskuzi byl dotaz na to jak dopadla a reakce zadna.

suchar333
autor
19. bře 2024

@nilieh byla jsem tam dokonce jsem byla i hospitalizována a otevřena na 2 prsty ale pustili mě zatím domu jelikož tam nic neteklo
Jinak jste strašně příjemná 😂 fakt miluju takový lidi jako jste vy 😂 vidět vás tak vás asi praštím přeji hezký zbytek dne 😂🤮

nilieh
19. bře 2024

@suchar333 napodobne.
Zakladat stejny diskuze jak u blbejch.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru