Píchání vlevo v podbřišku v těhotenství

kaii
22. čer 2018

Dobré ráno,
nevím jestli plašit nebo je to normální.
Stává se mi skoro každý den, že když jdu lehce svižnější chůzí začne mě bolet nebo spíše bodat v pod bříšku nalevo a při každém došlápnutí levé nohy to je hodně nepříjemné. Musím krok opravdu zmírnit na styl "vyhlídková" chůze aby to tolik nebolelo a došla tam kam potřebuju. Přejde to jakmile si sednu a odpočnu si.
Jsem 28+5tt. V úterý jsem byla u doktora a všechno bylo v pořádku. Děje se mi to už delší dobu, ale až teď je bolest takhle výrazná. Předtím stačilo opravdu jen zmírnit hodně krok.
Nemáte některá zkušenost?

evaaskalova
22. čer 2018

@kaii Mela jsem uplne to same na prave strane. Kdykoli jsem sla svizneji nebo do kopce, pichalo to fakt dost ostre. Zpomaleni a odpocinek pomohl. Gynekolog mi rekl, ze je to uplne normalni a ze mam zkratka chodit pomaleji. 🙂 Pak se to tedy jeste zhorsovalo dalsimi tydny tehotenstvi. Nicmene se neboj, je to v pohode.

kepu
22. čer 2018

@kaii mam to same na prave strane ... To pichani byva tak silne ze musim zastavit a chvilku stat ... A potom chodit pomalinku ... Minuly tyden jsem nemohla ani dojit domu od zubare ... jsem 25tt

b91
22. čer 2018

@kaii mám taky úplně to stejné. Tělo asi vysílá signály, že máme ubrat ve svém tempu 🙂 a to jsem míň těhu než ty, zítra začínám 27tt

kaii
autor
22. čer 2018

Děkuju moc holky 🙂 Hrozně se mi ulevilo.
@b91
@kepu
@evaaskalova

xkalisto
22. čer 2018

Je to normální. Dost možné že jak se ti roztahuje děloha a posouvá svaly a všechno okolo na stranu tak když je potom zaprahnes tak to bolí. (většinou je to round ligament pain)

katysek88
22. čer 2018

Odpočívej a dávej na sebe pozor, zní to divně.. ale je to normální 🙂

clementina82
28. čer 2018

@kaii Ahoj,mela jsem to same,doktorka mi predepsala Magnosolv a rekla mi,at vic odpocivam a hned za dva dny to preslo.Pry je to normalni,jak se roztahuje deloha.Ale udelala mi pro jistotu i ultrazvuk a testy krve a moci,ktere vysly dobre.Urcite to bude taky dobre🙏🤰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru