Pohyby a ozvy v závislosti na poloze miminka

petule_mizzbee
22. únor 2018

Prosím podělte se o zkušenosti, kde slyšíte ozvy a cítíte pohyby miminka plus v jaké je mimi poloze. Miminko se mi ve 34tt přetočilo do polohy KP a tak cvičím, abych ji přesvědčila, ať se zase šoupne zpět. Občas se to snažím překontrolovat s Angelsounds a srdíčko slyším většinou kolem pupíku.

veronikanel
4. čer 2018

Já jsem teď 31tt a KP mám také.Ozvy slyším všude😂
Sama těžko poznáš pořádně,kde a jak miminko leží,tak žádný stres a vydrž na kontrolu😉

viki999
4. čer 2018

No nevím s tím poznáváním, já mám prcka napříč, poznám to dle toho, že nejvíc kope vlevo na boku a velká kulatá věc vylézává napravo a tam je občasné dloubání (přičítám ručkám a hlavě).. třeba mi na kontrole ukážou, že se pletu.. jsem v 30tt a ozvy neporadím, nemám AS, ale prcek je takhle už dlouho a na poslední kontrole bylo srdíčko tak 3 cm pod pupíkem...

pajule88
4. čer 2018

Já jsem 31tt a malá je hlavičkou dolů. Pohyby cítím ve spodní části pod pupkem, tak předpokládám, že to jsou ručičky. Nožičky necítím, placentu mám vepředu a nahoře. Zajímavé je, že srdíčko přes AS slyším taky v podbřišku (ne úplně dole, ale pod špekem).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru