Poslíčci mě budí ze spaní. Je to normální? Co s tím?

verca46
8. srp 2021

Ahoj mamimečky,jsem 39tt a poslíčci,teda jestli to jsou poslíčci (jsem prvorodička nepoznám to 😁).Budí mě v noci ze spaní šílené tvrdnutí břicha, ale žádná jiná bolest.Jen jak mě břicho strvrdne tak se nemůžu nadechnout.Je to normální?Ale tak se třeba budím co 10minut a němůžu s toho spát.Ale už mě to děsí.Tak bych se potřebovala vyspat a mít energii na porod a na 6nedělí a nevím jak nabrat energii.Nemate nějakou radu ? děkuji

michaelarousova
8. srp 2021

@verca46 teplou vsnu jsi zkousela?☺️ Protoze na poslicky bohizel nic jinyho neni☺️

vikinkav
8. srp 2021

Spat pres den, dat si vanu, odpocivat. Jestli jsi prvorodicka tak nemas zadne deti ktere potrebuji pres den peci, tak si to uzivej 😉

verca46
autor
8. srp 2021

@michaelarousova no zkoušela jsem,ale pomohlo jen na chvíli..ale tak asi už to musím zvládnout 😁

michaelarousova
8. srp 2021

@verca46 jako pokud jsi dobre spala az do ted jsi stastny clovek😂 bohuzel ten konec je hroznej☺️

markii30
8. srp 2021

Pokud jsi prvorodička tak prostě odpočívej co to je a bez dětí to jde 😁😁😁 . Spí kdykoli přes den , poslíčky rozeženes teplou vodou sprchou či vanou 🙂 . Kontrakce určitě poznáš to už není moc jen o tvrdnutí břicha ale o bolest břicha 🙂 . Já mám skoro 3 tydny po porodu a už mám 2 děti a poslíčky a nepohodly bylo na denním pořádku od 36tt hrůza a se dvěmi dětmi přes prázdniny se odpočívat nedalo a i tak jsem zvládla porod a teď v pohodě zvládám i šestinedělí 🌺

netopejr
8. srp 2021

Odpoxivej, co to jde, najez se, napij. Muze to trvat i nekolik dni, nespechej do porodky. Pust ai hezkej film, nebo cti neco zajimavyho mebo treba hačkuj... cokoli dokaze ospoutat mysl, je fajn.
Neupineknsa ne to, ze "už " a bude tu brzy, ale ze fajn, ze se.to zao samo hybat a muze to dyl trvat. Casto, kdyz je ta rozehra delsi az dlouha, tělo se krasne připravi, otevre, mimi vypluje pak rychle.
Nenech se tlacit donuryceni, ze to dost rychle nepkstupuje. Ja takhle rodila ctvrty dite, bedela.jsem, ze to nejsou TY kontrakce, ale uz to nebyly jen poslicci. 3 dny a 3 noci, uplny psycho, kdyz vzdycky to bylo do 24 h od uplnyho začátku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru