Potvrdí mi ještě pohlaví miminka před porodem?
Ahoj holky ,
dneska jsem 36+2 a mě by zajímalo jestli mě čeká ještě nějaké vyšetření kde mi třeba potvrdí pohlaví miminka?Když jsme byli na velkém vyšetření na klinice genetiky..někdy kolem 20tt řekli nám tam že je to holčička.A od té doby mi dělala doktorka ultrazvuk jen dvakrát .. jednou měřila hlavičku a po druhé teď aby se podívala jestli je hlavičkou dole.
Nakoupeno máme už vše ale začínám si říkat co když se narodí chlapeček?
A proč jsi se při utz normálně nezeptala? Tak na příští kontrole...
Speciální utz kvůli pohlaví se nedělá. Můžeš se zeptat při kterémkoli jiném. Pokud bude miminko dobře natočené, není problém,aby se doktor koukl, zabere mu to pár vteřin.
Mě pohlaví řešili jen na té genetice, po tom 30tt už Dr zkoumala jen velikost miminka, plodovou vodu, průtoky apod. Ale když sem ji poprosila, tak se na pohlaví podívala, ale sama od sebe už by to nezkoumala, bylo to čistě na moje přání a o její ochotě.

@milyyy Tak by se ti narodil chlapeček...😊 stejně jistotu máš až na porodním sále 🍀