• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přenášení miminka. Jak urychlit porod?

25. srpna 2016 
ahoj holky...ja taky nervoznim... :frowning2:

jeste termin nemam,ale mimi je velke, v nedeli nastup na vyvolavacku.... :frowning2: :frowning2: jsem zvedava, jak to zabere, MUDr tvrdi,ze uz jsem na 1prst otevrena...
14. zář 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Balsiger...........já šla na vyvolávačku taky.Mimičo jsem měla veliké(odhad byl 3800g) a přenášela jsem 2 dny.Asi 2 měsíce dopředu jsem byla otevřená na 2 prsty,takže předpokládám,že budeš mít podobný průběh jako já.Od napíchnutí plodovky(tj. v 17h.)jsem vzdychla na sále do půlnoci.Stálo to ale za to. :slight_smile:
Nakonec měl Áda 4330g. :sweat_smile:
15. zář 2007 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
korat: ty blaaaho!!!tak to je narez...ja mam ted 38tt, odhad 3500g, s tim ze + - 10%, tak si vyber a pokud by se cekalo do 40tt, mohlo by to mit taky tech 4200-4300 a to mi MUDr nedoporucuje, jelikoz jsem prvorodicka....
15. zář 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky byla prvorodička a už u těch 3800g. se doktor opotil,abych to zvládla.Kdyby věděl,že bude mít 4330g,tak mi udělá rovnou císař.Nástřih jsem měla pořádnej............10cm. :grinning:
15. zář 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze holky ste ma trochu vystrasili s tymi vahami dietatka.... ja som zvedava kedy to teda pride a modlim sa aby maly nebol taky buclaty lebo som tiez prvorodicka a bojim sa toho ci ho vobec vytlacim... :frowning2:
17. zář 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj flow111 vůbec se mestresuj velikostí miminka, určitě to zvládneš :wink: :wink: Co ti řekl doktor, jak je miminko velké? Já jsem přenášela týden podle termínu menses a malá měla velikost stejnou jako před dvěma týdny, jen 3300g. Teď už miminka tase tak nerostou :grinning: :grinning: :grinning: Drž se.
17. zář 2007 v 10:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki mne dr nepovedala nic... nechapem... :confounded: takze si pripadam dost neinformovane
17. zář 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kdy jdeš zase na kontrolu? Řekni ať ti udělá ultrazvuk a řekne ti jak je malý Peter velký :grinning: To přece musí zjišťovat. Aspoň orientačně, aby věděli, jek bude mimi velké....
17. zář 2007 ve 12:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ko mam az vo stvrtok, ale zajtra idem na monitor...myslis, ze by som mohla poziadat o ultrazvuk aby zistili aky je velky aj zajtra?
17. zář 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Určitě za zeptání nic nedáš. Myskĺím, že by ti ho měli udělat. Dej pak vědět.
18. zář 2007 v 00:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot: ty bláho, neke, fakt 10 cm nástřih...!!?? :sweat_smile:
uf, holky, já když si představím ty časy s bříškem, přenášení 14 dní...
no, teď už bych přenášela klíďo 3 neděle:grinning:
jako vyspala jsem se víc, než když máme takovou povedenou noc, jako je dneska - během 6 hodin 5x kojení a ve 3 ráno mejdan :grinning:

... jo, a tu velikost zjistí líp pohmatem - si myslim, než uzv...
18. zář 2007 ve 03:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja som zvedava ako to dopadne a ci vobec narazim na nejakeho dr aby som sa spytala na ten UTZ.... som stale nervoznejsia uz to cakanie je o zivot...
18. zář 2007 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím taky to znám-to čekání je fakt úmorný, ale na druhou stranu hodně odpočívej a spi, protože pak už se moc nevyspíš :grinning: A taky je to fakt krásný období to čekání-je to takový napínavý. Užij si hlavně ten okamžik jak ti dají malého hned po porodu- to je fakt to nejkrásnější co může být..... :dizzy_face: :wink:
18. zář 2007 v 09:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki ale ja spat neviem ked ma vsetko boli... klby mi idu vyskocit a to sa fakt odpocivat neda :cry:
18. zář 2007 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je pravda, spánek už teď asi není nic moc. A už jsi byla na prihlídce?
18. zář 2007 ve 13:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie ko mam vo stvrtok takze zatial nic... :rolling_eyes:
18. zář 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dej pak vědět, jak jsi dopadla. :grinning:
18. zář 2007 v 15:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj flow111 nikde tě tady nevidím už dva dny, tak už asi rodíš. :wink: Tak se drž a dej pak vědět, jak jsi dopadla. Myslím na tebe :grinning: :grinning:
21. zář 2007 v 09:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem nakonec přenášela jen 5dní. 12.9 se tedík narodil a k té váze my sme měli 3750g. Porod jsem měla celkem rychlý - šla jsem na kontrolu ( teda od třech ráno jsem měla mírný kontrakce) a doktor mi řekl, že to můžou urychlit - poslal mě na sál tam mě zavedli prostaglandin a aza 6hodin jsem měla prcka v náručí. :grinning: takže celkem rychlovka, ale když mě zaváděli tabletu tak jsem měla porodní cesty nachystaný - CS 9.
21. zář 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow uz ma miminko:slight_smile:
21. zář 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super, tak se nám to tu pěkně rodí, gratuluju chechto a flow. Užívejte si to :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2007 v 00:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, protoze uz take 5 dnu prenasim, hlasim se do klubu :slight_smile: stale se snazim to brat s nadhledem, ale uz se zacinam take trochu bat vyvolavani a tak. Chtela jsem se zeptat, myslite ze prenasena miminka jsou mene nachylna na zloutenku? Mame totiz s manzelem ruzne krevni skupiny, ja 0 on A a pry v takovem pripade je velka pravdepodobnost ze mimi bude zloutenku mit..
23. zář 2007 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly přenášený a velký a žloutenka se nám vyhla, já mám B a přítel 0 tak nevim. Obecně máme úplně pohodový a bezproblémový miminko. Určitě bude vse ok.
:wink: :wink:
23. zář 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
myschko diky za info, take doufam ze vse bude ok
23. zář 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, všem, co se to týká přeji, aby se jim mimiša narodila co nejdřív, musí to být hrozný čekat a čekat :slight_smile:
K té žloutence - my se narodili 37+1tt a taky mám já i můj jinou krevní skupinu a malej žloutenku neměl.
23. zář 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebojte - různý krevní skupiny na to nemají vliv jen různý RH faktor - teda pokud má matka - a dítě po otci + .
Jinak lehká novorozenecká žloutenka je zcela běžná :wink: My ji měli taky, ale jen maličko
23. zář 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme taky jiný krevní skupiny, já 0 a přítel B a malá žloutenku neměla :grinning: Jinak jak se máte holky? Jak zvládáte miminka chechto a flow111?Dejte o sobě vědět, nám se daří s Nikolkou dobře :sweat_smile:
29. zář 2007 v 10:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak nakonec vse dobre dopadlo, Klarka se narodila 23.9. uplne zdrava, zloutenka nebyla a uz jsme zpatky doma.
29. zář 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc gratuluju tero28 a jaký jsi měla porod? Jaké má malá míry?
29. zář 2007 ve 21:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki: dekuju moc :slight_smile: mala mela 3,68 kg a 50 cm, jinak popis porodu jsem psala do diskuze zkusenosti s porodnici v Podoli - tam jsem rodila. Celkove si nemuzu vubec stehovat, horsi je ted to hojeni dole a hlavne kojeni, hrozne me boli bradavky, protoze mala hrozne saje :wink:
30. zář 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek