• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sex v posled. měsíci těhotenství. Vyvolá sperma porod?

27. února 2017 
Ahoj holky chtela sem se zeptat jsem.tehotna 6 tydnu a s mojim pritelem mame sex a pokazde to do me pusti mam strach ze by se my mohlo udelat dalsi miminko ...mislite ze se to muze stat??
29. bře 2016 v 09:10  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rolencova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: promin ale jestli to myslis vazne tak by si nemela mit sex, pokud to bylo jako vtip tak dobry vazne jsem se nasmala
29. bře 2016 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@rolencova ne, nemohlo.... jo a pravopis teda des
29. bře 2016 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za odpovet
29. bře 2016 v 09:21  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rolencova ale píšeš na profilu, že jsi 14.tt, tak někde bude chyba.
29. bře 2016 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo diky kouknu se :slight_smile:
29. bře 2016 v 09:26  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rolencova na co? jak jsi dlouho těhotná?
29. bře 2016 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky muzu se zeptat Co znamená Cs 0,a tak? To je zatim jedine Co jsem nepochytila :pensive: :pray: dekuji :pregnant_woman:
6. led v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja95onebaby Cervix score (CS) - bodový systém hodnocení pohmatového vyšetření porodních cest (děložního hrdla) – délka hrdla, prostupnost, konzistence, směr a poloha hlavičky ve vztahu k malé pánvi
6. led v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@te_reza dekuji za vysvetleni myslela jsem si to ale radeji se ujistit :slight_smile: :pregnant_woman:
6. led v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky my tedy s přítelem sex nemáme od třetího měsíce vzhledem k tomu že jsem začala krvácet tak to mám zakázané ale už mi to leze na mozek. Teď jsem ve 36 TT a už se těším až malý bude venku. :grinning:
19. únor v 16:22  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jsem 35+3 tt a sex mám s přítelem v max 2 denně a to jen jednou max 2 dny v týdnu a vše je v pořádku. :slight_smile: U doktora též a malej je také v pořádku. :slight_smile: Je pravda přítel je opatrný a nedělá se do mě občas máme oba obavy, ale není to každý den. Jen soboty a neděle a to málo kdy máme 2 za den. :slight_smile: Tak asi není žádný problém. :slight_smile:
26. únor ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla bych, že ne :slight_smile:. S první by nám nepomohla ani svěcená voda :joy:. Jinak teď ve druhém těhotenství se oddávame sexu víc a všechno je jak má na porod to snad dlouho nevypadá.
26. únor ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirstentrlicova
@kituska20 Sperma z jedné ejakulace porod nevyvolá. Těhotná žena by musela mít během krátké doby několik desítek pohl. styků, aby bylo množství prostaglandinu dostatečně vysoké. Není třeba mít strach.
27. únor v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No... Ja tomu neverila, ale...
Rano 25.1. kontrola v nemocnici, 38+1, cs 3, cipek nezkraceny, hlenova zatka drzi, stahy na monitoru podle pravitka, na porod se nic nechysta... Tak jsem premluvila muze, ktery uz sexovat odmital, aby nam neublizil, ze se nic stat nemuze. Pustil to do mne a za par hodin jsem zacla pocitovat tlak v podbrisku. Myslela jsem, ze jenom malej tlaci, nicmene uz to byly slaby kontrakce, ktery se pozdeji rozjely, malej se po dlouhym porodu narodil druhy den - 26.1.
Takze nevim, kde je pravda, ale je mi jasny, ze u druhyho ditete si asi nezasoulozim vubec. :joy::joy::joy:
27. únor ve 03:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blecha94
Já si to i tak nějak nepřeji, aby se do mě dělal. :slight_smile: Radši ať se mi udělá na bříško to je jistější a lepší. :slight_smile: Do mě se mohl jen dělat, když jsme se o malého pokoušeli. :slight_smile: Jsem takhle spokojená. Je fakt že když jsem sním a ta vůně jeho ehm vyvolává nadřazenost. :grinning: Nevím čím to je.
27. únor ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirstentrlicova Ale tak jasně, když to máte radši mimo, tak mimo. :slight_smile: Já jen že opravdu není potřeba vytahovat ho kvůli strachu z předčasného porodu. :slight_smile:
27. únor ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blecha94
Ano :slight_smile: já vás chápu. :wink:
27. únor ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek