Tonik na urychlení porodu, máte zkušenost?

lexton
24. čer 2015

Zdravím, tak mi napadlo, zda má někdo zkušenosti s urychlením porodu za pomoci pití toniku...event. jo/ne, výhody/rizika... hledala jsem, něco málo našla, ale zas toho tolik není jako ke zkušenostem. Nepila některá z vás? Díky!

svetlus_pepca
24. čer 2015

No, já jsem něco málo vypila, protože jsem na něj měla šílenou chuť, ale vliv na porod to asi fakt nemělo 😉

atenka46
24. čer 2015

No me bylo řečeno ze muze způsobit potrat.... Tak nevim...

lexton
autor
25. čer 2015

@atenka46 jo, to jo, já vím, že se nepije v těhotenství, že má vliv na kontrakce svaloviny.. ale když je to na konci, tak ty kontrakce chceš, aby proběhl porod, ne už potrat.. jen nevím, jestli s tím má někdo zkušenost

lexton
autor
25. čer 2015

@svetlus_pepca 😀 jooo ty chutě 🙂 ale kdyby ta chuŤ tomu i pomohla 🙂 bylo by to fajn

svetlus_pepca
25. čer 2015

@lexton Začni tak měsíc před termínem pít čaj z maliníkového listí 🙂 Ten má vliv na stahy hladkých svalů dělohy. Takže by měl pomoct při "vyvolání" porodu a potom pro slabší krvácení. Je pravda, že jsem nepřenášela a krvácela jsem jen pár dní a celkem slabě. Nevím sice, jestli to bylo tím maliníkem 😀 ale určitě tím nic nezkazíš.

lexton
autor
25. čer 2015

@svetlus_pepca jj maliník určitě zkusím 🙂 už mám koupený, potřebovala bych nepřenášet.. nej by bylo mít to za ssebou 2 týdny před termínem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru