Třetí trimestr. Připadám si divně, měním se fyzicky

dzej
1. led 2008

ahoj holky, najednou si připadám nějak divně. Nevím jestli je to těma svátkama nebo termínem, ale za posledních cca 14dní jsem přibrala 3kg, natekly mi tváře a prsty na rukách a zadek a stehna mám plný dolíků. Navíc mě pravidelně večer pálí žáha ať jím jen ovoce nebo steak..taky když se víc najím tak mám pocit, že mi žaludek vytlačuje žebra a strašně to bolí. Máte některá taky podobný zkušenosti? Díky za příspěvky.

paolin
17. dub 2008

hm, tak me zacaly pobolivat vajecniky a tvrdnout brisko. tak snad z toho nic nebude ☹ jdu si dat sprchu.

fish
17. dub 2008

🙂 Tak se ozvi,paolin,jak je po sprše.
Já jsem zvládla od rána aspoń opláchnout nádobí ze včerejška z večera.Teď ještě musím vlítnout na obývák a chci vyžehlit trienka,co mi přišly včera z MMB,akorát jsem je stihla vyprat.

paolin
17. dub 2008

tak po sprse je lip 🙂 tatku mame v Ziline, to by nam jeste chybelo, nacvicovat nejake porodni stavy 😀

fish
17. dub 2008

No já mám taky strach,ta moje drahá polovička jezdí s velkým autem na rozvozy zboží a dneska v noci pojede někam do Čech,takže kdyby malá chtěla na svět,tak to nestihne ani náhodou.Vyjíždí v noci v jednu a vrací se až odpo nebo večer.Příští týden už si jízdy zrušil,tak doufám,že si to nepřivolám,protože už jsem nervní z toho teď.

paolin
17. dub 2008

fish, tak to jsme na tom stejne. na klidu nam to tedy moc neprida.. 😒 manzel si to taky snazi odbit ted.
v pondeli jeste jede do Noveho Jicina a pak uz to bude snad vse. musime holt vydrzet aspon do toho uplnku 😉
mrnousek zase divoci. mne by vazne desne zajimalo, co v tom briska mimca vyvadeji 😅

fish
17. dub 2008

Já se vždycky vzbudím,když on vstává a pak od strach nemůžu usnout,tak doufám,že tu dnešní noc ještě v poklidu přežiju.
Moje malá je zase celkem klidná,jindy vyvádí jak zběsilá. 😀

gaba3
17. dub 2008

pavli díky! 🙂 máme ted nějakou krizovku, nechce spát bez chování ani přes den a ani v kočáru dlouho nevydrží 😅 a moc chválím fotečky - pupíčka - super 😵

paolin
17. dub 2008

gabi, to je ale zviratko! mozna mu taky nedeji dobre ty prechody. vcera prsavo, dnes slunicko..snad se to brzy zlepsi! za pochvalu diky 😉 vcera jsem jukla na Vojtiska-reknu ti, ten je taaaaak naadherenej! 😅

fish
17. dub 2008

gaba,nepořídila sis takové to vibrační lehátko?maminy si ho hodně chválí,prý pomáhá i na uvolnění od prdíků miminkům.můj synátor na ně hrozně trpěl,když byl mimčo,ale lehátka v té době jaksi ještě u nás nebyly.Tak teď jsem si ho pořídila,tak jse zvědavá. 😀

fish
17. dub 2008

gabi,Vojtíšek je nádherný.Já už chci takýýý!!!! 😢

paolin
17. dub 2008

fish neboj, nedelni uplnek to jisti 😉

fish
17. dub 2008

paolin,jen aby.já jsem celou druhou půlku těhu měla pocit,že porodím určitě dřív(nevím proč,ale měla) a teď mám naopak pocit,že budu s tím břichem chodit do Vánoc.Ještě když je mi dobře,tak se ani necítím těhotná,natož že bych měla jít rodit. 😝 😝

gaba3
17. dub 2008

holky díky, jste hodné 😵 včera jsem přihodila dvě aktualní fotečky 😉 a co je to za lehátko? vůbec neznám 😅 mám jen lehátko od haucku.. a dnes dorazí babyvak, tak se sned rukám uleví 🙂
fish neboj, za chvilku je andulka mezi náma 😉
pavli: ty taky pěkně finishuješ, fakt ti těhu moc sluší 😵

fish
17. dub 2008

Já mám tohle:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1123832
koupila jsem na MMA. 😉

gaba3
17. dub 2008

fish díky 🙂 máme to od haucku, ale nevibrující 😅 další by už asi neprošlo, manžu by hráblo 😕 ted ten babyvak a ještě jsem kupovala digitální teploměr na čelíčko, že ti změří teplotu za 1sekundu a stálo to teda 850kč, utrácím... tak druhé lehátko by manžu asi porazilo 😀
jo holky, s tím úplňkem jsem si taky s bakulí (z koníka) říkala, když jsem nosila ještě pupíčka 🙂 no a na mě to nezapůsobilo, ale na ní jo 😉 tak že by bylo další mimíííí 😵 mě ten dráček konečně usnul, normálně jsem mu pustila klidné písničky, co jsem poslouchala v těhu a zapůsobilo to 🙂 no ale za chvilku by se měl zase budit na papů 😅 asi půjdeme na chvilku ven, přijde mi, že když jsme celý den doma, tak je to s ním k nevydržení... ale řev v kočárku taky není nic příjemného že? máte s tím zkušenosti?

fish
17. dub 2008

gabi,já vím,jak je to s těma prachama,člověk holt nemůže mít všechno,co se mu líbí.a navíc chlapy to tak nebere ty blbiny pro miminka jako nás.
😀

paolin
17. dub 2008

Gabi, ja mam vyzkouseno, ze rev v kocarku je min slyset, nez doma 😉 kdyz bylo nejhur, tak jsem si dala panaka, nalozila Vitka do kocaru a jela si nekam sednout na lavecku na slunicko a vzala si s sebou nejakou dobrotu. jen nesmis dat na reakce nekterych kolemjdoucich-ve smyslu neschopna matka, co si nedovede ani utisit dite. hodne jsem davala Vitka do kocarku na balkon. 10minut uspavani, 15minut spanku..ale aspon neco 😉 nam broucek rval 3-4 hodiny rano a to stejne vecer. ale v noci vetsinou spal od kojeni ke kojeni. pres den des. to bylo figlu, jak ho uspat..kamoska, co mela stejne uplakanou holcicku ji uspala jen, kdyz byla mala v babyvaku a kamoska hopsala na balone. nebo ve vzduchu houpala v autosedacce. co mamina pro trochu klidu neudela 😅

bibianka08
17. dub 2008

nadik:tlak je normalny 120/80 nemam ho vobec ani vysoky len na zaciatku som mala moc nizky teraz je v pohode.Tedkom dva dni som vobec nemohla nic robit, je to bolestive ale pre bambulku to stoji, vydrzim co sa da. Díky 🙂

gaba3
18. dub 2008

fish: asi tak nějak 😉
pavli: díky za radu, je pravda, že když ti díte v kočáře řve, že lidi na tebe koukají jak na tyrana, ale už jsem si asi zvykla 😀 moc díky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru