Třetí trimestr. Připadám si divně, měním se fyzicky

dzej
1. led 2008

ahoj holky, najednou si připadám nějak divně. Nevím jestli je to těma svátkama nebo termínem, ale za posledních cca 14dní jsem přibrala 3kg, natekly mi tváře a prsty na rukách a zadek a stehna mám plný dolíků. Navíc mě pravidelně večer pálí žáha ať jím jen ovoce nebo steak..taky když se víc najím tak mám pocit, že mi žaludek vytlačuje žebra a strašně to bolí. Máte některá taky podobný zkušenosti? Díky za příspěvky.

dzej
autor
26. bře 2008

holky tak já mizím, pro dnešek se mějte fajn a ať to máme rychle za sebou gaba 😉

martinka79
26. bře 2008

dzej no to ne raději přirozeně než císař já se docela bojí není to to pravé a halvně se zněj hůře vzpamatováváš.
Gabi to chápu s vínkem, uvidíme jak to bude. 🙂
Gabi tak kdyby něco tak..... SMS já zase cítím píchání v rozkroku a bolesti břicha.

gaba3
26. bře 2008

já už letím taky, chci do sprchy.... a objevila jsem super lacláčky vel. 68 pro prďolína, tak jdu objednávat 🙂 jo a prcek mi ted po tom likéru začal škytat 😅 😀
dzej: tak dneska v noci jo? 😀
marti: jasně 🙂 a míšánek tě zase zlobínkuje co? at to brzoučko přejde!
tak papa a zítra....

martinka79
26. bře 2008

pa krásný nákup, a super sprchu

kachnicka01
26. bře 2008

Ahojky holcinky, tak ja sem porad v celku..dneska sem vygruntovala cely byt, oholila sem si nohy a dobalila tasku... zitra by si me meli v porodnici nechat - teda podle toho, co rikali minuly tyden. a jestli ne, tak me asi klepne ☹ ☹ ach jo, je to na mrtvici... 😒

Tak se drzte, treba nakonec budu posledni, kdo tu porodi... chichi! Jestli me poslou domu, tak napisu...

Papa a preju "brzky a bezbolestny" porod 🙂

martinka79
26. bře 2008

KAchničko drž se pa. 🙂

gaba3
27. bře 2008

ahoj kachnicko, takže se dočkáš 😵 neboj už tě nepustí, jedině až pak s Toníčkem 🙂 😉
myslíme na tebe a drž se!!! budeme se těšit na fotečky 😵

adriana1
27. bře 2008

Ahoj holky,
kachničko držse ani se nenaděješ a budeš mít Toníka v náručí.
Holky jaké ste kupovali lehátko? Já jdu 1.4. na kontrolu do porodnice. Velikonoce byli príma. Byli sme v KH na pouti a u našich. Jak ste si užívali velikonoc? Trápěj mě poslíčky. Včera mě chytla křeč do nohy. Málá včera kopala jak když se chtěla vykopat z břicha.

gaba3
27. bře 2008

ahoj adriana: to je fajn, že velikonece byli prima 🙂 u nás taky fajn, jen docela náročné.... a jaké lehátko máš namysli? do vaničky nebo takové to s hrazdičkou? koukám, že je Natálka pěknej divočáček, včera byl nějakej divnej den, náš taky a od Marti to samé 😅 a já měla poslíky taky, ale bohužel jen poslíky, i když to vypadalo že už..... ☹
dzej: jaká byla noc? nerozpadla ses nám? 😀

dzej
autor
27. bře 2008

dobré ráno čekatelky 🙂 tak jsem pořád 2v1 sex ani víno nepomohlo..
Kachnička dnes už tě tam nechají, myslíme na tebe a držíme pěsti, ať je to rychlý a bezbolestný 😉

adriana1
27. bře 2008

Myslím to do vaničky. Ještě ho nemám a nevím jaké si mám koupit. Už abys to měla za sebou. Doufám že nebudu přenášet

gaba3
27. bře 2008

adriano: do vaničky mám to molitanové, líbilo se mi, že se nasákne vodou a bobík bude mít pěkně teplíčko na tělíčko 😉 jen pak se to musí pořádně usušit....(ale to mi nevadí, dám v koupelně na topení)
dzej: jsem na tebe včera vnoci myslela 😉 a moc mě mrzí, že to na tebe včera nezabralo! na mě sex taky nic 😅 ale včera asi zapůsobil ten likér nebo co???? fakt jsem myslela, že pojedeme, takový poslíky jsem ještě nezažila, ale bohužel asi po 3hod. to přešlo 😠

dzej
autor
27. bře 2008

adriana my máme koupací nádobu http://www.moje-miminko.cz/detska-hygiena/koupa... jsem slyšela, že je to fajn pro mimčo, že se tam tolik nebojí, že se cítí jak v bříšku...

adriana1
27. bře 2008

Holky dík za pomoc. Mějte se a buťte opatrné. Já musím do banky a na poštu to budou zas fronty

gaba3
27. bře 2008

dzej: o kyblíku jsem taky uvažovala, ale trochu jsem se toho bála... kamarádka mi říkala, že jí to docela dlouho trvalo, než se v tom naučila správně koupat... ale malej to prej zbožnuje, určitě to bude dobrá věc 😉
adriana: tak se drž a at tam moc dlouho nezkejsneš !!! 😉

dzej
autor
27. bře 2008

no já uvidím..se mi to líbilo, tak jsme to koupili, taky mi přijde, že to bude mazec se naučit v tom koupat, vypadá to, že je to malý, ale prý do 6 měsíců v pohodě, tak uvidíme.

adriana1
27. bře 2008

Tak už sem doma. Ohlásila se mi náštěva na víkend. Zatím nevím co budu vařit. Holky nenapadá vás něco dobrého?
dzej: to ho kyblíku bych se bála. Já si budu kupovat vaničku a lehátko.

gaba3
27. bře 2008

holky, ono jak se to naučíte (chce to asi nějakou příručku koupit), tak prej je to paráda a mimáčci to fakt zbožnujou... já se ale taky bojím 😅 uvidíme, co vanička, když bude plakat a nebude se chtít koupat, tak pak asi taky kyblík dokoupím 😉 a dzej nám určitě poví, jaký to je vid? 😉 budete s prdolkama chodit do bazénu plavat??
adriano, vůbec nevím, udělej nějaký masíko a bude 😉 hlavně, žádný velký experimenty, at je jistý, že to bude mňamka 🙂 😉

adriana1
27. bře 2008

Já budu ale až od 6měsíců.
Gabi a ty budeš chodit?

dzej
autor
27. bře 2008

jj určitě dám vědět co kyblík 😉 no já chci taky chodit plavat a to co nejdřív. Máme o dvě ulice dál přímo plavání pro mimi tak toho využijeme.
Adriana já dneska dělala mletý maso na cibulce, smetaně, trošku slaniny a zelený fazolky k tomu...příloha se hodí hranolky nebo šťuchaný brambory, ale klíďo i těstoviny.. 🙂

gaba3
27. bře 2008

jojo, taky bych chtěla, kousek od baráku máme bazén... ale ještě nevím, trpím na atopický ekzém, ale jen na podzim a v zimě, tak nevím, jak na tom budu ☹ no a viděla jsem to v televizi a asi se budu bát prcka potopit 😅 nepřemýšlely jste o tom? a prej je potřeba mít doma vanu, aby se mohlo trénovat... no a protože se ani jeden s manžou nekoupeme a když jsme dělali novou koupelnu, tak sprchovej kout byl jasná volba 😅

dzej
autor
27. bře 2008

no já si myslím, že od toho je tam nějaký instruktor, který poradí jak to mimi potopit...a podle mě nevadí, že nemáte vanu, kamoška chodí jen na to plavání a doma nic nezkouší. Prostě malej si "blbne" 2x týdně v bazénu a doma nic 😉 ani nevím, odkdy se může..jsem slyšela, že hned jak se zahojí pupečník....

kachnicka01
27. bře 2008

Ahojky kocky, dekuju mooooc za podporu 😵 tak si predstavte, ze jsem zase doma!!! Byla tam jina doktorka, a poslala me domu.. CS mam 7, coz mi prijde docela dost. Prej kdyby to neprislo, tak mam prijet sbalena v utery 1.4. a budto mi ho vyvolaji, nebo az v patek nebo co a to teda pri tyhle predstave mi stoji vlasy hruzou na hlave 😖 jsem uplny psycho, samozrejme sem to v aute orvala, no hruza! 😕

vcera jsme si cetli v knizce Slunecni znameni o tom, jaky jsou deti beranci, a je tam napsany, ze nam daji najevo kdo tady porouci, nejpozdeji cestou z porodnice..takze si rikam, ze holt nas Tonik si to urci sam, kdy pujde...a na just si da zalezet, aby to nebylo v den, kdy bych to cekala 😀

jinak my koupily vanicku a do te mame latkove lehatko...stejne jako to udelala segra...jsem holt mladsi sestra opice..ale ona s tim je takhle spokojena 🙂 plavat se s miminkem chysta chodit manzel...ja bych taky chodila, ale mam z toho strach, protoze strasne trpim na mykozy - staci mi hupnout jednou do bazenu a mam ji, takze to necham zrejme fakt na manzovi - ten je do toho celej nadsenej 😀 takze uvidime...jestli teda nekdy porodim - uz mi pripada, ze budu rodit na vanoce.. teda a je to pekny psycho to prenaseni..ja se pripravovala na dnesni porod a prd z toho!

gaba3
27. bře 2008

ahoj kachnicka, tak to koukám 😕 tebe bych tady vážně nečekala, myslela jsem na vás..... teda copak to ten toník vyvádí ? ale bud v klídku, CS7, to půjde rychle! jestli ti to s tím úterkem dr. neřekla jen tak a abyste ještě v noci nevyjeli 😉 na jednu stranu bud ráda, že jsi doma ve svém než někde třeba den, dva v nemocnici navíc 😉 teda holky, ti naši beránci 😀 😀 😀

gaba3
27. bře 2008

dzej: instruktor je u toho určitě, ale stejně 😕 jsem asi přecitlivělá 😅 a to je fajn, že nemusím mít vanu - díky za info 🙂 a bohužel nevím nevím, kdy se může začít... ale na netu to někde určo najdeme .....

gaba3
27. bře 2008

tak už jsem to našla: rozdělují to většinou na skupiny podle stáří miminek, batolat...a začít se dá od narození - zahojení pupečníku, takže si dzej měla pravdu 😉

dzej
autor
27. bře 2008

kachnicka já věřím tomu, že do 1.4. je malej venku sám od sebe 😉 jinak jsem si taky říkala, že prostě beran si určí sám co chce a kdy chce. A jak psala gaba, lepší být doma v "klidu" než několik dní čekat v porodnici.
Já uklidila celej byt, jsem uplně hotová a malá jen spí, ani se nehne, potvůrka, jsem myslela, že už jí to nebude bavit a půjde ven 😉
na plavání se taky moc těším, nemohla jsem chodit v těhu, dr říkala pro jistotu....jinak jsem vodní tvor, jsem rak..takže vodu miluju. 🙂

dzej
autor
27. bře 2008

holky jinak v tématech porod jsem našla přímo rady na vyvolání porodu...jdu to celý číst 🙂

adriana1
27. bře 2008

kachničko do které porodky chodíš? Uvidíš buť porodíš do úterka nebo až v úterý. Hlavně pak děj vědět jak se máte obadva k světu

martinka79
27. bře 2008

holky jen k tomu koupání miminek v bazénu, je super věc buď můžete chodi přímo na plavčo a jinak instruktorka přijde přímo k vám domů a naučí vás. Nikolka to milovala.
Gabi já mám ZR spolužačku ona tě to vše naučí a potom jako první veme Vojtíška potopí ho, je to zvláštní pocit, ale jelikož Nikolka byla vodomilka tak jsem nebyla nijak na nervy, ovšem záleží na mimi. Jinak vana doma je super, jelikož od 6ti neděl můžete koupat v ní a provádět ty cviky. Ale i sprcháč se dá a ty to máš za bukem tak bude chodit tatínek. 😉
Kachničko tak to je tedy blbé, já jdu také 1.4. a budou mi to vyvolávat. neboj. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru