3. trimestr
kacule1
1. bře 2011

Tvrdnutí bříška. Co pomáhá?

Ahojky, jsem ve 34tt a v poslední době mi docela často tvrdne břicho, sestřička na cvičení mi tvrdí, že to může být a je to normální, někdo na to bere hořčík, ten ovšem údajně problém neřeší, spíše zmírňuje, asi to není nic zvláštního, ale je to trošičku nepříjemné několikrát denně, někdy pomůže prodýchat, ale taky ne vždy, nemáte někdo radu, jak to zmírnit, díky moc.
marhulinka
1. bře 2011
Já tedy brala hořčík,aby mi bříško netvrdlo,určitě to řekni dokymu 😉
em_ka
1. bře 2011
Ja som tiez brala horcik a to 7 tabliet denne - nepomohlo! Ale ty si v 34t, tak uz by si ten horcik brat nemala. Hlavne klud a vela lezat.
stylly
3. bře 2011
Normální to je ,..ale né moc často,...max 15x denně,...jinak magnesium rozpustné!!!Když bude trvdnout častěji šup do porodnice!!!!!!Já s tímto rodila předčasně!
luca76
4. bře 2011
ahoj, já to měla v prvním těhotenství a jedla jsem na to magnézium magne B6 a snažila se fakt hodně ležet, s nohama nahoru....pomohlo mi to trochu, ale rodila jsem sice o 3 týdny dřív, ale zaplaťpánbůh za to, že to nebylo ještě dřív
sichatka
4. bře 2011
@kacule1 - rozpustný hořčík - Magnosolv - nevím, jestli se dá sehnat bez předpisu, zkus se zeptat a pak odpočívat, nepřepína se. Už se to holt blíží, tak ať tam mimi ještě nějakou dobu je.

Začni psát odpověď...

Odešli