V 38tt se dvojčata víc pohybují, je to normální?

pidisek
24. únor 2014

Holky cekam dvojcatka , ted zacinam 38tt, oba mají dnes nějak divokej vecer jakmile si sednu melou sebou tak ze je cítím az no víte kde je tohle normalní ? Nemam se plašit?

lucieandrlova
25. únor 2014

Dcera takhle nepřirozeně lítala v břiše jak torpédo v den termínu. Volala jsem do porodnice a oni, že mají plné sály, ať nejezdíme... To byl pátek. A v sobotu ráno už jsme jeli, šla jsem na příjem a rodila. Být Tebou jedu do porodnice na monitor. Dvojčata chodí na svět dříve...

nikina88
25. únor 2014

Já bych neplašila 🙂 pokud šlo jen o zvýšenou četnost pohybů bez jiných potíží, tak to nevidím jako důvod jezdit do nemocnice.

pidisek
autor
25. únor 2014

@lucieandrlova
@nikina88

No nic jiného se nedeje - přes den klid a zase tancujou zase az ted večer když sedím 🙂

nikina88
26. únor 2014

@pidisek Já dvojčátka cítím nejvíc v sedě, když jsem v klidu. A po sprchování mám někdy pocit, že mi musí z bříška vyskočit 🙂

pidisek
autor
26. únor 2014

@nikina88 já uz taky, no moje by uz mohly 🙂 tak uvidíme jak se divoši predvedou 🙂

nikina88
26. únor 2014

@pidisek Už to máš za pár, je fajn, že u tebe mimča vydržely až do teď, tak ať jste brzy spolu a hlavně všichni v pořádku 🙂

pidisek
autor
26. únor 2014

@nikina88 dekujuuuuu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru