Ve 35+3tt mi pořád tvrdne břicho, mám jet na pohotovost?

nikola2216
23. bře 2013

tvrdnuti bricha neustale po cely den jsem 35+3 tt a jsem na dva prsty otevrena nevim jestli jec na pohotovost nebo vyckat poradte mi prosim

boroovka
23. bře 2013

Mam to to same a pritom beru 8 tb mg :(... Ale rikala sem si,ze dokud to neboli,tak nebudu plasit... Snad o nic nejde... Pojedete?

lvicek2000
23. bře 2013

Holky, ja mela tvrdnuti od 27.tydne, po 30.tt velmi caste a intenzivni, taky jsem brala magnezko, otevirala jsem se a rodila jsrm temer v terminu. Mela jsem hruzu z toho, ze pres caste tvrdnuti nepoznam porodni bolesti, doktorka se mym obavam smala a mela pravdu. Ale u me bylo tvrdnuti nedilnou soucasti tehu. Pokud vam tvrdne nahle a hodne ontenzivne mozna bych pro klid duse nekam sjela.

nikola2216
autor
23. bře 2013

moc dekuju ale mam také bolestivejsi tvrdnuti a ktomu tlak na konecnik a poboliva me dnes i v podbrisku ale chvilkama

veri25
24. bře 2013

@nikola2216 to pobolivani budou asi kontrakce, ale nepravidelne, pokud budou pravidelne tak po peti minutach, tak ject do porodnice
ale pokud chces mit klid tak si zajedte do porodnice, oni te prohlidnou, ale myslim ze je jeste brzy

nikibureska
24. bře 2013

@nikola2216 Snad Vás uklidním 🙂 Já měla u prvního těhu tvrdnutí břicha už od 16tt, od 20tt jsem ležela (tvrdnutí i 40-50x denně), brala vys.dávky magnézka, ve 28tt začaly i bolesti (ne nijak velké) a hned jsem byla úplně bez čípku, tak hospitalizace a ve 30tt jsem porodila syna. Teď mám zase to samé, od 16tt tvrdnutí, ve 21tt bolesti jako před porodem - kontrakce, ale nepravidelné, strašný tlak na konečník a bolesti v zádech, do toho ještě krvácení.. Byla to hrůza, tak jsem po celé noci jela a nechali si mě týden v nemocnici, rozháněli to kapačkama, které pomohly, pak mě pustili a doma jsem vydržela 3 dny a opět bolesti, ještě větší, takm opět hospitalizace na 2 týdny a bolesti jsem měla několik dní, říkala jsem si, že už to čípek nemůže vydržet a on stále držííííí!!!! 🙂 Teď už jsem víc jak měsíc doma, ale musím ležet, beru 8tbl magnézka denně, ikdyž moc nepomáhají, břicho tvrdne stále, někdy i po 5 min., ale poku mě to nebolí tak, jak předtím, tak to neřeším.. Jen doufám, že tentokrát dojdeme dál.. 😉

nikola2216
autor
24. bře 2013

drzim palecky moccc

pellullinka
24. bře 2013

Mě tvrdlo břicho od 23tt, nic mě nebolelo. Jen to bříško tvrdlo a nechali si mě v nemocnici přes 2měsíce.
Nejdřív bych zavolala doktorce nebo do nemocnice jestli přijet nebo je to OK.

nikola2216
autor
24. bře 2013

dekuji ale ja mam tvrdnuti a jak stvrdne citim bolest v podbrisku a v zadech

zelva
24. bře 2013

Já bych teda radsi aspoň na tu pohotovost zavolala nebo tam rovnou zajela. Mně tvrdlo u obou těhu od nějakého 23 tt. U prvního jsem se na to vykvajzla a zadělala si na pěkný problém. Nakonec jsem skončila v nemocnici na kapačkách ve 32tt a byla jsem ráda, že mi tam mimčo udrželi!!!Lepší tam jet zbytečně a uklidnit se, že o nic vážného nejde.. 😕

nikola2216
autor
24. bře 2013

asi jo a když jsem 35+4tt to mi taky zastaveji kapackama nebo me nechaji porodit ?????

berenika39
24. bře 2013

@nikola2216 to se takhle nedá říct, záleží, když tě zkontrolují, co zjistí. určitě lepší zajet dřív, než to nechat. třeba jsou to jen poslíčci, ale čím dřív do porodky zajedeš, tím snazší bude případné zastavení hrozícího porodu. určitě se neboj, oni jsou zvyklí, lepší zbytečně, než něco propískat.

nikola2216
autor
25. bře 2013

mockrat dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru