Výtok ve 3. trimestru. Jaký jste měly ke konci těhotenství?

24. zář 2021

Zdravím dámy, chtěla bych se zeptat, jaký výtok jste měly ke konci tehotenstvi? Vím, ze je tu toho hodně, ale nikde jsem nenašla nic moc aktuálního nebo podobnýho mně. Jsem skoro 38tt. Výtok mám celé tehotenstvi. Jen teď se změnil z bílého na takový nažloutlý, občas možná až nazelenalý/našedlý. Žádný zápach, žádné svědění, žádné hrudky. Je spis vodový, trosku krémový. Pri otření na toaletě je spis bílý, průhledný, malinko nažloutlý, až na intimce se víc zbarví. Říkala jsem si, ze je to možná jen “oxidací”..? Řekla bych, že zátka ani plodovka to není. Na kontrole jsem byla v pondělí a dr nic nerikala (ale byl to zástup), jenom, ze čípek je porad dlouhý a zavřeny a nic se zatím nechystá. Samozřejmě se poradím se svou doktorkou. Jen jsem se chtela zeptat na vaše zkušenosti.
Dekuji.

michaelarousova
24. zář 2021

Ja tohle mela cele tehu..vzdy to byly kvasinky nq ktere mi ,sle stejne nic nepomohlo☺️ Ke konci to bylo jeste horsi..ja to pak uz ani neresila…

kecupka66
24. zář 2021

Mě teda výtok taky otravoval úplně celé těhotenství a ke konci to bylo čím dál horší..🙄😄 Jinak byla to prakticky voda, ke konci s bílými cucky..na intimce se zabarvil dožluta přesně jak píšeš. Upozorňovala jsem doktory na všech kontrolách (pořád jsem se děsila úniku plodové vody) a vždycky mi jenom řekli, že je výtok normální a že plodové vody mám dostatek. Na poslední kontrole se doktor dokonce smál, že při tom množství plodové vody, kterou mám, by vytekl tak galon a s výtokem bych si to prý rozhodně nespletla..😄 Jinak, ten neustálý pocit mokra mi po porodu vůbec nechybí.. 😁

autor
24. zář 2021

@michaelarousova Dekuji 🙂

autor
24. zář 2021

@kecupka66 Dekuji.
snad to bude v normě i u mě. 🙂 Taky už se tesim, až budu bez nej. 😁 Vložka to sice zachytí, ale i tak je to vopruz! Jakoby nestačilo všechno okolo. 😅 Ale zase chápu, ze to chrání miminka. A mohlo by to posloužit jako lubrikant při porodu! 😂😂😂😂

kecupka66
24. zář 2021

Určitě bude vše v pořádku ..😊 Navíc už to máš zapár! Tak se drž, a ať ti poslední dny utečou co nejrychleji! Konec toho těhotenství je fakt náročný!😄

polakovakl
16. únor 2022

Tak tohle mne trošku uklidnilo, mám to úplně stejně. Čekala jsem teď jak dopadne streptokok a negativní. Intimky jsem vyměnila za inkontinenční vložky, dneska sem si výjimečně vzala tampon protože jsem si brala šaty a tanga, a vyndám ho a přesně do zeleno-šeda. Mám to celý těhotenství, doktor to neřešil, nic nesvědí nepálí a ani nijak zvlášť či jinak nezapáchá… 14 dni do TP, tak jsem si říkala zda to nějak řešit nebo ne, aby to neovlivnilo mimčo ale moc nevím co s tím 🤦‍♀️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru