Žádné známky blížícího se porodu. Zkušenosti?

5. pro 2020

Holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenost s tím, že jste neměly žádné projevy blížícího se porodu a přesto porodily ze dne na den?
Máme ukončený 40. týden, porodní cesty jsou asi jakž takž připraveny (CS 7) ale necítím nic, co by nějak předpovídalo blížící se porod (tvrdnutí břicha, poslíčci, odchod hlenové zátky...). Celkově jsem měla opravdu krásné těhotenství bez jakýchkoliv projevů či potíží, což jsem samozřejmě byla ráda. Akorát teď ke konci těhotenství jsem očekávala, že se začne něco dít, že začnu cítit, že se porod blíží a tělo se nějak připravuje. Zatím mi totiž přijde, že je porod v nedohlednu, tak by mě zajímalo, jestli jste to tak taky některá měla. 😊

amazonkajanik
5. pro 2020

Nedávno tu na to byla obdobná diskuze "porod z ničeho nic" tak mrkni 😉🙂

autor
5. pro 2020

@amazonkajanik
Jeee, děkuji, už tu diskuzi pročítám 😊. Zřejmě jsem poprvé špatně hledala .

jednaholkaa
6. pro 2020

Jo mela, presne jako ty a prenasela jsem 12 a nakonec vyvolani. Absolutne nic se nedelo cele tehotenstvi.. Preju at to prijde samo.

zuzita15
6. pro 2020

Necitila jsem vubec nic, poslicky jsem teda mela asi 2x, ale naprosto minimalni a nekolik tydnu pred porodem. Jednoho krasneho vecera mi proste praskla plodovka a jeli jsme....

autor
6. pro 2020

@jednaholkaa
@zuzita15
Díky holky. No jsem zvědavá, zatím se stále nic neděje

jednaholkaa
8. pro 2020

Tak preju pevne nervy 🙂 Ono to nakonec nejak prijde ;) A kdyby doslo na vyvolani tak doporucuju epidural..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru