Železo (Tardyferon) a s tím spojená nevolnost. Co s tím?

tumida
6. zář 2019

Mamči máte nějaký fígl na nevolnost při brání železa? ..Bohužel ho musím brát dvakrát denně a hodinu po tom co si ho vezmu mi je na zvracení . Beru Tardyferon

janalov
6. zář 2019

Zkuste požádat, ať vám ho vymění za maltofer. Ten jsem brala v těhotenství s dvojčaty já a seděl mi mnohem více, taky jsem na něj přešla z jiného železa a bylo téměř po problému. 🍀

verunka3101
6. zář 2019

@tumida
Ja ho beru taky a zatim žádné nevolnosti
Ma se brat na lacno ze se spatne vstrebava ale lekarnice mi rekla ze kdyz by mi bylo hodne spatne tak ze s nějakým malym jídlem klidne
Ale je to pry normalni ze je po nem spatne

verunka3101
6. zář 2019

@tumida
Ale delavam to ze jak ho mam brat na lacno tak jelikoz beru jeste spoustu dalších vitaminu tak si nastavují budika cca o dve hodky driv nez vstavam vezmu si to železo a jdu jeste spat tak mozna proto mi nebývá spatne ze to treba zaspím tak to muzes zkusit ale nic neslibuji

pipi_puncocha
6. zář 2019

A jak dlouho ho bereš? Já jsem první týden brala ob den, doktorka mi říkala, ať beru po jídle, že se to pak lépe snáší. První týden mi bylo blbě, ale teď už v pohodě, asi si tělo zvyklo, už ho beru druhý měsíc.

malabobina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simca959
6. lis 2021

@verunka3101 když je po nejakym léku špatně tak to není úplně normální ani dobrý

simca959
6. lis 2021

@tumida taky mi je z toho tardyferonu špatné úplně tě chápu špatně je slabý slovo a to mi řekli že nalačno a v lékárně mě vůbec nikdo neupozornil že bych to měla jest s jídlem že je z toho nevolnost

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru