Žlutý až zelinkavý výtok

radu98
21. kvě 2019

Ahojky, jsem teď 25tt a je to moje první těhotenství a nečtu miliony knížek, takže vůbec netuším, co je divné a co ne... pro mě je divny všechno v těhotenství 😅
Teď k mému dotazu, od začátku druhého trimestru se mi trochu zvýšil výtok, barva bílá až nažloutlá někdy hustý a někdy úplně mazlavý jak sliz a včera najednou změnil barvu a je takový až světloulince zelinkavý a je o trochu hustší. Nic mě nebolí, dole mě nic nesvědí a malej kope furt jak o závod 🤷🏼‍♀️ Tak nevím jestli to je normální nebo ne. Díky za rady 😊

barulina
21. kvě 2019

Neni to normallni

lenula02
22. kvě 2019

Zajdi k dr na ster 🙂 . Ja na výtok trpím cele tehotenstvi . A je pravda, ze po každé tam byla nějaká mrska. Prelecila sem se a za chvíli znova 😁🙈. To je proste tehu no. Ale taky nikdy nic nebolelo, nepalilo ale jen zápach .
Normálně si tam zajdi a oni to pošlou na kultivaci .
Případně jako prevence Lactofeel - v tehu vhodný .

balogis
22. kvě 2019

@radu98 já to měla u druhého těhotenství,dost mě to vyděsilo jelikož toho bylo hodně,faaakt hodně.barva dozelena bez zápachu bez bolesti.dr mi udělal stery a nic to nebylo,tak nechápu.nicmene určitě navštiv radši doktora,já tenkrát všude četla že barva dozelena není normální tak sem radši supajdila.radsi stokrát zbytečně než jednou pozdě

dodor
22. kvě 2019

Zelenou dělají kvasinky s bakterií. Zajdi si pro globule. Může to způsobit předčasný porod.

radu98
autor
23. kvě 2019

@balogis tak jsem šla a taky úplně v pohodě zdravá, žádná kvasinka ani bakterie, proste vůbec nic, prý to těhotenství s tělem hází někdy to může zakolísat a zase se uklidnit 🤷🏼‍♀️ Tak jsem dostala jen Gynimun na prevenci 🙂

priefi
23. kvě 2019

@radu98 ja to mela taky tak a bylo vse ok. Ale konzultovala jsem s dr., ktera prubezne kontrolovala, zda ok. Radeji konzultuj s dr. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru