Žlutý vodní meloun ve 35. týdnu. Mohlo to něčeme uškodit?

15. črc 2022

Během 3 dnů sem snedla celý žlutý meloun vodní,myslíte si že to něčemu uškodilo?
Je možné že to bylo moc vitaminu naraz? Zaclo me po tom svedit tělo,ne nějak extrémně ale svedi..

novamamina
15. črc 2022

Neřekla bych že to bude z melounu. A myslím že fakt neublížil. Jen asi je mimčo živější ne? Takového cukru naráz 😁😁😁

l01991
15. črc 2022

Proč by měl ubližit?Určitě ne.Ja jsem 31tt a mužu se uškrabat🙄

autor
15. črc 2022

@novamamina Jojo,živější teda je! 😀 včera mi dávala totální kopance,myslela jsem že vyletí pupikem ven

autor
15. črc 2022

@l01991 Já jsem četla ze je v něm hodně vitaminu A,a že je nebezpečný v těhotenství. Tak jsem se trochu zarazila

l01991
15. črc 2022

Myslim že tskhle najednou to nevadi,dlouhodobě (např měsic a vic v kuse) by to bylo horši.Navic,nemyslim si že by tam byla až takova davka (v těch par ks) aby to ditěti ubližilo.

autor
15. črc 2022

@l01991 Děkuji za uklidnění ❤

slecnami
15. črc 2022

Meloun určitě nevadí - vloni touto dobou - v těhotenství - jsem byla na melounech stále...a i podle dr. žádný problém 😃

l01991
15. črc 2022

Vubec není zač,ať je vše v pořádku💗 co se týče toho svěděni tak je to nejspiš napinanim pokožky.Samozřejmě,pokud se ti něco (cokoli) nebude zdat zeptej se dr.Ale myslim že je vše v pořádku

ada22
15. črc 2022

Já jsem se ke konci také mohla uškrabat, ale zmiň se o tom i dr. Někdy to může být problém s játry.

petulkadodo
15. črc 2022

V melounu určitě není vitamín A, ten je rozpustný v tucích. V ovoci a zelenině se nachází jen betakaroten, což je provitamin A a ten v těhotenství rozhodně nijak nebezpečný není. A sníst jeden meloun během tří dnů rozhodně není moc. Ovoce můžeš klidně denně.

autor
15. črc 2022

@petulkadodo děkuji moc. Jsem ráda že se nemusím bát.

autor
15. črc 2022

@ada22 kontrolu mám v úterý,určitě se zmíním!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru