• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cvičení a kurzy pro těhotné v Plzni. Kde?

9. dubna 2014 
Ahoj holky, kam v Plzni chodíte cvičit (- tehobik, jogu nebo plavani pro tehotne)? A co predporodni kurzy? Nasla jsem zatim jeden ve fakultce na Lochotine (od 30.tydne)...
25. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, Plzeňačky, neříkejte, že nechodíte nikam cvičit... :frowning2:
25. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tygrousi. Já budu chodit od středy do Tveretu, ještě si najdi na netu třeba Hobit, tam je taky zajímavé cvičení a přednášky.
26. čer 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, můžu potvrdit, že v Tveretu je to cvíčo fajn, pokud chceš na ty předporodní kurzy do fakultky, tak se objednej co nejdřív, mívají nášleh
23. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že tato diskuze je už starší, ale přispěju do ní, abych zanechala info pro ty, které to aktuálně zajímá :wink:
já jsem na těhu cvičení chtěla začít chodit v červnu a překvapilo mě, že spousta kurzu přes léto nefungovala - copak ženské nejsou přes léto těhotné? :astonished:
no nic, z vlastní zkušenosti můžu doporučit:
1) Těhulka na Božkově, vede to fyzioterapeutka paní Kepková (protažení, příprava na porod, praktické informace...)
2) "těhobik" na bazénu Lochotín (není nutné se objednávat dopředu, je to hromadné cvičení; trochu více na udržení kondice)
17. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
šli jsme na procházku kolem lochotínského bazénu, tak jsem koukla na nástěnku i u pokladny, ale nikde jsem tam neviděla žádný info o tom "těhobiku". Bylo tam jen info k cvičení a plavání s dětičkama :frowning2: a na netu o tom taky nikde nic není, tak už to asi neprobíhá :frowning2:
http://www.bazenlochotin.wz.cz/index.php
napsala jsem jim mailem dotaz, tak snad se někdo ozve :wink:
2. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozvala se mi paní Kostnerová z bazénu Lochotín a těhobik je v pondělí od 17-18 hodin, tak ho příští týden vyzkouším :wink:
3. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
michamicha - určitě vyzkoušej, já jsem byla spokojená, že se můžu hýbat (teď s mimčem jsem se zatím nikam cvičit nedostala a už mi to straaaašně chybí :unamused: )
6. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous Také vřele doporučuju Tveret. Kromě cvičení jsou tam i přednášky, které mně osobně velmi pomohly a velmi přátelská atmosféra. Není vyloučeno, že si tam padneš do oka i s jinými maminkami, a pak budete jezdit na výlety s mimi :wink:
Také odpovídám později, ale zanechávám tento vzkaz dalším, které to řeší.
7. říj 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám výbornou zkušenost s Těhulkou Lenky Kepkové :slight_smile:

A tedy taky bych vás pozvala k návštěvě stránek projektu Srdci blíž, který společně s kamarádkou budujeme. Kromě jiného jsme založily šestou podpůrnou skupinku pro kojicí maminky u nás, snad jich bude přibývat (na Slovensku už mají podpůrných skupinek díky působení o. s. Mamila přes 80!). S maminkami, tatínky a jejich dětmi z Plzně a okolí se moc rády potkáme na některé z našich akcí :slight_smile: Těšíme se na vás! Lucka

http://www.srdcibliz.cz/
https://www.facebook.com/srdcibliz
9. dub 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek