• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dobrý fotograf těhotných, dětí, rodin v Praze?

14. května 2016 
Ahoj holky, prosím, prosím, nemáte některá fotografa v Praze či blízkém okolí, který dělá i fotografie mimo ateliér? Ateliérových fotek už mám dost a chtěla bych něco třeba z parku.. prostě hezké rodinné těhu fotky.
10. kvě 2013 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
11. kvě 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj. Nám fotil syna Honza Ptáček. Jsme z Prahy, on z Pardubic, ale přijel k nám domů. V albu "Kubí modelem" je výsledek a tady jeho web :slight_smile: http://honzaptacek.com/ Byl výbornej, s dětma to fakt umí. Naprostá spokojenost. Je to ségry známej, ale myslím, že neni problém vyjet i k vám.
11. kvě 2013 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné fotografie těhotných žen jsou zde - http://www.yab.cz/fotografie-tehotnych-zen-focenych-pod-vodou/

pokud by byl takový fotograf u nás jistě bych se nechala vyfotit stejně
7. pro 2014 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Foto Mona Martinu
30. led 2015 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jahodarka hexenpo.cz
Fotí v atelieru i venku. Fotila mi těhu fotky i newborn. Naprostá spokojenost :slight_smile:.
30. led 2015 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
30. led 2015 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
6. únor 2015 v 17:32 • hejhulou
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
29. dub 2015 ve 20:54 • barboralinhova
@jahodarka ahojky :slight_smile: Koukni na muj profil :wink: anebo na muj FB tam je toho vic ...fotim rodiny,tehulky,deticky a za male ceny :slight_smile:
9. črc 2015 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
14. kvě ve 13:41  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek