Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Gravid jóga nebo jiné cvičení pro těhotné?

p1983k
28. bře 2015

Zdravím všechny nastávající maminky.Máte některá zkušenost s gravid jógou? Zrovna ukončuji první trimestr a jelikož jsem již od začátku těhotenství na neschopence,tak by mi trošku pohybu a "vypadnout" mezi lidi jen prospělo. Nebo by jste mi doporučili jiné cvičení kam by se dalo začít chodit už teď a které vás baví?
Díky

petrasipkova1
28. bře 2015

určitě někam jdi, je to fajn, chodím na plavání pro těhotné, cvičení pro těhotné co vede porodní asistentka a teď se chci ještě mrknout na cvičení v porodnici kde budu rodit, abych pak nebyla tak vyjukaná 😉

eldrag
28. bře 2015

gravid joga je jen takove šolichání... já radeji porádné protahovací a posilovací cvičení pro těhotné... ale pokud jsi měla zdravot. komplikace je gravid joga jemnější řešení pohybu. cvičení v bazenu je prý také fajn, ale víc rizikové přeci jen je to bazén.

p1983k
autor
28. bře 2015

@eldrag Právě trpím na občasné krvácení v těhu a nemůžu se nějak namáhat,tak jsem si říkala že ta jóga by mohla být taková "jemnější ".

petrasipkova1
28. bře 2015

@p1983k tak při krvácení to je otázka, asi bych to probrala s lékařkou. Bála bych se .... 😖 Tak hodně štěstí a ať najdeš něco co ti sedne.

rmajcherova
5. dub 2015

Ahoje mamičky, resp. budúce mamičky. Veľmi Vás prosím o vyplnenie dotazníka, ktorý je súčasťou mojej bakalárskej práce. Týka sa všetkých z Vás, kt. ste cvičili Pilates alebo iné cvičenie počas tehotenstva. Za vyplnenie Vám veľmi pekne ďakujem emoticon))
Link na dotazník:
http://www.survio.com/survey/d/D5L4V9A1Y2V7A9B6J