Jak se připravit na přirozený porod po císaři?

orchestra
16. pro 2016

Maminky, připravovaly jste se nějak na přirozený porod po císaři? Miminko se narodí 25měsíců od císaře. Měla jsem tři dny vyvolávaný porod skoro bez reakce zakončeným císařem. U druhého bych chtěla zkusit rodit přirozeně, i když moje gynekoložka je spíše skeptická. Snažím se docházet k homeopatičku, na masáže, akupresuru apod. Bohužel, všichni mi říkají, že tam je strach, který když nezpracuji, tak to přirozeně nepůjde. Nejhorší je, že nemám pocit, že se bojím. Už nevím, jak sama se sebou pracovat. Manžel říká, že už to moc řeším, ale nedá mi to😞

keilin
25. pro 2018

je to sice klišé ale je to tak hlavně klid...ale osobně myslím že se na porod připravit nedá..prostě nech věci jak jsou..já to mám opačně, měla jsem přirozený porod a teď se připravuju na možný císař a to vůbec nechci. Ale vážně, porod je naprosto přirozená věc..sranda to není to v žádném případě, ale až to přijde zvládneš to bez problému..taky ti určitě pomůžou v porodnici. Neboj se ničeho ..to dobře dopadne a pokud to nevyjde přirozeně tak to tak má být a hlavně že malé bude v pořádku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru