Jízda na motorce. Myslíte, že se ješte naposledy můžu projet než bude zima?

eelliikk
6. říj 2019

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. Jsem v 10tt a jsem mororkarka . Myslíte si, ze muzu dat poslední jízdu než bude zima ? Od začátku tehu nejezdim.
Zajímá me, jestli tu je taky nějaká motorkarka která tohle řešila .

pribylovapetra
6. říj 2019

Ja bych asi poslední jizdu dala pokud se na to citis. Protože pak si nejakou dobu na moto určitě nesednes. Jen bych byla opatrná, žádné divoceni.

barulina
6. říj 2019

Sla bych kdyz jsi ok

eelliikk
autor
6. říj 2019

Díky holky. Nic mi prave není a moc mi to chybí

laloogrey
6. říj 2019

@eelliikk
Pokud jezdíš opatrně a nemáš žádné zdravotní problémy, tak proč ne 🙂 Já jezdila (sice na skútru), dokud jsem nedopnula motorkářskou bundu (cca do konce 4. měsíce) 😁

eelliikk
autor
6. říj 2019

@laloogrey nene, prave , ze jsem OK. On je to teda supersport , žádný divočení se nekoná 🙂

natysnovec
6. říj 2019

Ja sem jezdila na moto asi jeste v 6 tt...po cely h jiznich cechach a na silnici...A dobry...

jitulka87
7. říj 2019

Mne moto partner zakazal s pozitivnim tehu testem...

sikkacirek
7. říj 2019

Já na moto jela naposledy v 7 měsíci, ale byla to jen rychlá 10 minut dlouhá cesta do hornbachu :D...podlě mě záleží spíš na stavu silnice, aby to neházelo prostě, to mi bylo dost nepříjemný, jinak ok

michelle_01
7. říj 2019

Jela bych 🙂 Presne vim, jak se citis. Doted (6tt) jsem jezdila na supersportu a skutru a v pohode. Jezdili jsme ve 4tt na skutru po Rime, kde vubec nemaji kvalitni cesty a vymleli jsme kazdou diru. Jeste jsem vtipkovala, ze kdybych nahodou tehotna byla, ze uz stopro nejsem a kdyz jo, bude to Arnold 😀 Planuju jezdit jeste v rijnu, az se otepli, dokud zapnu kalhoty 🙂

nazka
7. říj 2019

@eelliikk já bych taky šla. Na dovolené v 5.mesici jsem brazdila Řecko na skútrů a super 😁

josi34
7. říj 2019

@eelliikk uklidním tě,pokud jsi ok a cítíš se dobře tak vyraž. Poslední jízdu jsem dala na konci pátého měsíce a byla to paráda.

no1
7. říj 2019

@eelliikk já dojezdila hned ze startu 😂 bylo mi dost často špatně a hrozná zima, tak by mi na moto nebylo moc fajn
A taky chlap už by mě nepustil, jezdíme svižně a i když je dobrý řidič, měl by strach a jízdu by si neužil
Pro mě je sezóna od srpna ukončená 😁
Tak snad příští rok aspoň kolem komína, když udáme mimino na hlídaní 😄
Jestli je ti dobře, tak proč ne.. 😉

hanasedla
7. říj 2019

@eelliikk pokud se na to sama cítíš tak proč ne pokud máš řádné oblečení což určitě když píšeš že jsi motorkářka tak bych se toho nebála 😉 ted jen popřát hezké počasí 😉

eelliikk
autor
7. říj 2019

Holky díky za názory , jasné , oblečení mám kvalitní 😉 i kdyby to mělo byt jen na půl hodiny , tak jedu 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru