• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenosti s pomůckou Aniball pro přirozený porod?

29. května 2017 
Dneska cvicim 9tý den a mám 26cm. Termín mám až za 2 týdny, ale cítím ze to bude dřív. No sem zvědavá, jestli mi to pomůže k tomu aby ten nástřih nebyl..
21. srp 2015 v 19:31  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankulinka u mě na balónku krev a pak tak 2-3 dny postupně ustávající špinění.
23. srp 2015 v 09:36  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak s tim presne? Zastrcit, nafouknout - jak poznam na kolik cm to je? - a jak je uvnitr nafoukky, tak pak ho vytlacit? A znovu? Kolikrat denne vytlacovat?
23. srp 2015 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je tu celá skupinka o Aniballu a cvičení s ním :wink:
23. srp 2015 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anniesfibis v balení je přiložený metr, balonek zastrčíš, nafoukneš a vytlačíš->pak změříš :wink: takhle trénovat tak 20 minut jednou denně a porod je jedna báseň.....mě trval od začátku až do konce porod 4 hodiny, bez jakékoliv ranky a mohla jsem hned fungovat, dokonce jsem dala dítko manželovi a zvedla se, že jdu čůrat :slight_smile: pododní asistentka byla vyděšená, že vůbec chodím, ale doslova bych mohla odejít po svých s děckem v ruce a to byl můj první porod. Přesně jsem věděla jak tlačit a opravdu byla malá venku v řádu sekund, ani rukavice si sestra nestihla nandat :grinning:
24. srp 2015 v 16:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak ja se také přidávám,začala sem v pondeli na 21 dnes sem cvičila po 3.a dala sem 23,ale jako ten tlak to ke masakr ,ale u porodu to ke prý větší masakr ten tlak :pensive: no tak uvidime. My máme prý uz ted hlavounka. Malý mel 4 týdny zpět obvod 30 Cm takze mam strach ze budeme mít tak 37 :pensive: sem ted 36.tyden
27. srp 2015 v 19:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janickovai dobrý den, mrkněte ke mně na bazárek, zrovna prodávám A jinak doporučuji, já měla taky až u druhého porodu a bylo to nesrovnatelně lepší
27. srp 2015 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prodávám aniball. Je téměř jako nový, porod bez nástřihu, jen malé vnitřní šití. používala jsem ho pouze 14 dni.
1. zář 2015 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, také prodávám aniball. Je ještě rok v záruce a použitý pouze s kondomem. Měla jsem ho až u druhého porodu a můžu vřele doporučit. I když jsem ho stihla použít jen párkrát, porod trval 2 hodiny 20 minut a bez nástřihu. Ve srovnání s prvním porodem jsem se po druhém porodu cítila skvěle, jako bych ani nerodila.
6. zář 2015 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarke Dobrý den, za kolik prodávate Aniball?
10. zář 2015 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akim2507 Dobrý den, už je bohužel prodaný
11. zář 2015 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, také prodáno.
11. zář 2015 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se vás optat. Cvičím druhý den s aniballem a při vytlačování, když už je ten balónek skoro venku a přejíždí přes poševní vchod, tak mě to tak divně zaštípe nebo zatáhne, nevím presne jak ten pocit definovat :slight_smile:. Nevíte, co dělám špatně?
Děkuji :slight_smile:
22. zář 2015 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xleni Ahoj, myslím, že to je normální. Protože to svalstvo není ještě dostatečně pružné a právě Aniball ho napíná, proto ty nepříjemné pocity. Je to jednak tlak a pak štiplavá bolest. Také jsem to tak měla. Neděláš nic špatně, jen připravuješ to svalstvo na průchod miminka ;)
22. zář 2015 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xleni ahoj, taky jsem to tak mela. Jestli muzu poradit tak postupuj opravdu pomalu...ja si privodila trhlinku timto zpusobem. Rikala jsem si ze dam jeste vic a ejhle...zaclo to takhle stipnutim. Mela jsem to az do porodu.tak hlavne pomalu:slight_smile:
22. zář 2015 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak hluboko zavádíte Aniball? Já teď někde četla, že pouze po tu nejširší část. Zaváděla jsem trošku víc. Myslíte, že to je špatně?
24. zář 2015 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindaaa10 taky jsem ze zacatku zavadela vic..a vpoho:slight_smile: pak jsem zjistila ze se ma jen ta prvni cast,tak jsem to delala tak. Obcas to melo i tendenci mi to zajet vc te druhe casti..takze dle me ti to uskodit nemohlo
25. zář 2015 ve 02:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindaaa10 Myslím, že to ničemu nevadí. Taky jsem zaváděla více a hlavně mi tam balónek vždycky sám zajel hlouběji než jsem chtěla a nic se nestalo. Nacvičeno 27cm a bez nástřihu, jen jeden steh, protože malá měla ostré nehtíky a strčila mi tam ručičku, takže malé natržení, nic hrozného. Takže cvič cvič a ničeho se neboj :slight_smile:
25. zář 2015 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
od kdy jste holky cvicily? Uz bych nejradeji zacala, ale asi je jeste brzy..
25. zář 2015 v 16:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (23. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlajasmine cetla jsem, ze od 36. tydne. Ja zacala az skoro v 37.
25. zář 2015 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky jsem dneska zacala cvicit s aniballem. Termin mam 24 rijna,ale myslim ze to bude driv. Nicméně budu mit pak aniball na prodej 700kc. Kdyby mel nekdo zajem.
28. zář 2015 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak moje zkušenost s Aniballem je víc než dobrá. Zaváděla jsem až po držátko, no asi by se to nemělo, ale ničemu to nevadilo. Zkoušela jsem už ve 33.týdnu a natvrdo jsem začala trénovat ve 36.týdnu. Do porodu jsem nacvičila něco přes 30 cm a bylo to docela pracný vytlačit. Tlačila jsem postupně a pomalu klidně deset minut. Je to pěkná otrava, ale vyplatila se;)
Malej měl přes hlavičku i hrudníček 34 cm a já byla bez jediného škrábance a okamžitě jsem mohla na nohy:-* Díky tréninku jsem věděla jak tlačit a vše šlo jak po másle.:slight_smile:
Takže trénujte dál děvčata:-*
28. zář 2015 ve 21:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarriku ty jo super....a cvicila si aj ten cvik s tim vtahovanim vevnitř? nebo "jen" to vytlacovani? jak to tady ctu, tak jdu do toho...34tyden objednavam, pisu, ze dodají do 2 dnu,takze jdu do toho:grinning:...este mam par tydnu cas, ale libi se mi to:slight_smile:
29. zář 2015 v 08:43  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, o Aniballu jsem uvažovala, ale furt mi v hlavě vrtá jedna věc. Jak je to pak s vnitřním stažením? Porod vlastně jednorázově vše roztáhne a pak už to zřejmě neni jako dřív. Takhle se vše roztahuje úmysleně. Není pak větší problém se stažením?
29. zář 2015 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tacosestydi podla mna s tim problém byt nemůže, lebo je to sval...a po porodu ti taky nezustane roztazena, ale stahne se ti...tady jde spis o to pomoct tomu, aby to bylo pruznejsi...teda spon to chápu tak ja...aby sa ti to tim trenovanim nastavilo tak, ze to nebude jednorazovy "šok " u toho porodu
29. zář 2015 v 09:00  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tacosestydi
@sisina28 svaly budou jen pruznejsi. Aniball funguji i ke zpevneni panevniho dna. Nafoukne se a pak se vevnitr vtahuje a svaly se zatinaji aby se posilily. Ja zadne obtize po porodu nemam i kdyz predtim jsem mela potize s inkontinenci:grinning:
29. zář 2015 v 11:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
U me tez zadne problemy. A to jsem parkrat nacvicila 27cm...maly mel hlavicku pres 30:slight_smile: doprucuju
29. zář 2015 ve 14:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tacosestydi není problém vůbec žádný. Používala jsem něco podobného (Epino) v obou těhotenstvích a paráda. Na MS používám kalíšek a klidně můžu mít ten malej (sedí mi i větší, kombinuju to podle síly MS).
29. zář 2015 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek