Olejíčky na strie, znáte nějaké dobré?

svobodka14
7. kvě 2017

Ahojky holky, tak já chci začít co nejdříve, ať si bříško zvyká, neznáte nějaké dobré olejíčky na strie. Nejlépe BIO a česká výroba. Děkuji moc!

novamamina
10. kvě 2017

@dandaa A ten elastiq a bioil dobrý? Neměla jsi po tom ty strie?

dandaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
novamamina
10. kvě 2017

@dandaa Já se právě od začátku mažu tím elastiq a střídám to právě s bioilem. Konzistence ani jednoho mi nevadí, jen jsem chtěla vědět jestli se ti po tom nějaké strijky neudělali 🙂

eliska_mot
10. kvě 2017

@rozarka69 Laser je bohužel opravdu drahá záležitost ☹. Mám strie po celých nohách - lýtka, stehna a mažu teď jak šílená, aby alespoň to břicho nebylo. Kdybych si měla vybrat, tak radši břicho, než lýtka. Je to strašně vidět, i když to zesvětlá a hlavně se nemůžu opalovat, protože to fakt "vyleze" - bez punčoch v krátké sukni nic moc ☹

dandaa
10. kvě 2017

@novamamina strie zadne nemam,ale taky jsem moc nepribrala a dodrzuju celkem jidlo,pitny rezim.

penelope87
11. kvě 2017

@dandaa Závidím. Ale myslím, že to opravdu musí být dané nějakými genetickými dispozicemi. V minulém těhotenství jsem přibrala 5 kg; celou dobu (předtím i mezi těhotenstvími) jím zdravě, piju v podstatě jen vodu, cvičím jógu 3-4x týdně. Asi to bude něco jako že někomu v těhotenství padají vlasy - mně se naopak zahušťují a rostou rychleji.

dandaa
11. kvě 2017

@penelope87 genetiku ohledne strii bych dobrou mit nemela.Pred tehotenstvim jsem dost cvicila kdy jsem mela velke rozdily ve vaze tak je asi pokozka zvykla.Jeste popraskat muzu mam pred sebou jeste necely mesic.

cranbie
11. kvě 2017

já používám olej od Nobilis a je úžasnej, krásně mi voní. Pak ještě občas bambucký máslo s mandlovým olejem a zezačátku Bioil. strie zatím nemám, ale ještě zdaleka nejsme u konce :D

rozarka69
15. kvě 2017

A holky je tu nektera, ktera mela strie opravdu velike? Jedna takova mi uz zbelala ale zustala po ni jakoby dira? Proste takova vetsi dira bila (nevim jak lepe bych to mohla popsat).. Je mozne, ze se treba ta dira za rok o trochu zmensi nebo si nemam delat nadeje?

kristynatita
15. kvě 2017

@rozarka69 no... tak na takove strie leda laser, cim driv, tim lepsi vysledek

verinikki
15. kvě 2017

Já jsem používala po sprchování všude normální kokosový olej a na večer Hipp - je takový hutnější a opravdu pokožku zvláčněl. Každopádně doporučuju mazat i prsa!!! Bříško jsem mazala poctivě a super, ale prsa to odnesly☹

darjal
15. kvě 2017

Doporucuji detsky olej Aviril, stoji do 30kc a krásné kuzi promasti. Strii jsem se bala hodně, protoze všichni v rodine je maji a ja jsem naštěstí bez ničeho. Spotrebovala jsem asi 7flasticek a pri dalsim tehotenstvi se k nemu vratim.

zuzinka6
15. kvě 2017

mně oleje spíš vysušovaly...u obou jsem mazala krémem ElastiQ a nemam ani jednu🙂

jullli
15. kvě 2017

Mazu kokosovym olejem ;)

kristynatita
16. kvě 2017

oleje se musi aplikovat na mokrou pokozku, jinak se nevstreba vubec.....

ladyhacek
16. kvě 2017

říká se, že záleží na genetice - já mazala 2x denně ElatiQ a strie mám, ale chtěla bych příště zkusit obyč. dětský aviril.
Ve finále je skutečně jedno čím mažeš - četla jsem že někdo mazal i sádlem, oliv. olejem . . .
Mám hodně popraskané paty a zcela náhodu jsem to nějak zkusila s avirilem a nohy jako miminko 🙂
a jak píše @kristynatita aviril jsem měla ve vodě 😉 > takže společně s vodou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru