Těhotenské a předporodní kurzy

novacka1276
13. zář 2018

Ahoj, nevíte někdo o nějakých ověřených kurzech? Nebo aktivitách pro těhotné? Nejlépe praha-východ.. Děkuji 🙂

viki999
13. zář 2018

Chodila jsem na tehotenske cvičení do Říčan a od té samé paní jsem pak měla i kurzy (u mě doma).

jenny91
13. zář 2018

Já chodila do A centra. (U Florence, Praha- východ bohužel nevím.) Tam mají aktivit spousty a moc se mi tam líbilo. (Pokud tě tedy oslovují věci jako aktivní mateřství, přirozené porody, kontaktní rodičovství atd. - na to je to tam dost zaměřené.)

jade85
13. zář 2018

Taky jsem chodila do Áčka - na gravid jógu k Petře a pak na předporodní partnerské ladění ke Kataríně. Nejsem žádná ezo žena, ale v těhotenství mi to tam hodně sedlo a řekla bych, že mi to hodně pomohlo k pohodovému a přirozenému porodu 🙂

jenny91
14. zář 2018

Já chodila úplně na jiné kurzy (protancuj se k porodu a předporodní příprava Ivany Konigsmarkové), ale vidím to stejně. I to těhotenství jsem si tím krásně užila a vnímala jsem ho jako krásný stav. (Co jsem porodila, nemůžu se dočkat, až se zase zakulatím - úplně závidím, když někde vidím ženu s bříškem :D )

zvaskova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru